Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
No i kompletnie zdupy ubili jedną z lepszych postaci, bo jakieś #metoo się zesrało. Zabił kogoś w real, zgwałcił chociaż?
USakom się znowuż fikcja z rzeczywistością pomieszała. Jacyż oni wrażliwi się zrobili, że żal patrzeć. Zresztą od 4 sezonu poziom idzie tylko w dół. Z serialu o eksploracji kosmosu, kolonizacji i polityce zrobił się dramat obyczajowy w kosmosie. Żal.

#expanse #theexpanse
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@franaa: słaby był ten wątek fakt. Miałem nadzieję, że coś tam się w końcu wydarzy. A te jej zebranie z przestrzeni jak bez tlenu wyskoczyła gdy Alex za nią leciał, to już kompletna bzdura była.
Wuja, a nie by ją znaleźli.
Wątek Amosa też, może jeszcze nie taki zły ale 9 odcinek gdzie se tą strzelaninę zrobili uciekając na lądownik. To było tak sztuczne, zbędne i głupie, że aż żal.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: ubili Alexa z powodu jakichś oskarżeń‽ Taka dzisiejsza rzeczywistość - cancel culture. Teraz za pewne już polecą ostro w neomarksistowską retorykę i #!$%@?ą ten serial.
@szpongiel: właśnie jestem po tej scenie z Alexem. Czekam na scene powrotu najomi na statek, jeb przeskok czasowy a holden #!$%@? o salwach honorowych. Mysle co do #!$%@?. Wklepuje w google alex kamal bo już wiedziałem, że coś sie #!$%@?ło. To chyba jakiś żart jest :) Kończe z tym lewackim serialem. Niech se wsadzą wiadomo gdzie ten ich szósty sezon