Wpis z mikrobloga

Ale sie #!$%@? mam w domu remont i chcialem sie pozbyc starych gratow mebli wystawilem to na olx za darmo zeby ktos sobie zabral bo nie bede sie z tym #!$%@? pol dnia a tak sobie ktos podjedzie i wezmie po 2h przyjechal jakis gosciu dal mi 4pak zabral pare mebli mowie zajebiscie dzis w nocy patrze olx a tam moje meble #!$%@? za hajs wystawione! A mowil janusz ze potrzebuje bo ciezko teraz a nie ma na nowe....
#januszebiznesu #przegryw ##!$%@?
  • 17
@Damoleqq: po prostu janusz biznesu ma miejsce żeby meble trzymać przez pół roku u siebie i żeby oferta wisiała ze sprzedażą ty się chciałeś pozbyć jak najszybciej i każdy jest zadowolony nie rozumiem o co ból dupy. Chciałbyś meble trzymać u siebie w domu przez 2 miesiące z wiszącą ofertą i czekać aż ktoś się znajdzie żeby to kupił. Janusz na dodatek poniósł koszt że musiał po to jechać i wrócić
@Damoleqq: Ja od trzech tygodni próbuję się pozbyć mebli po symbolicznej cenie i tyle dziwnych ludzi którzy do mnie pisali, to nie spotkałem w ciągu całego życia. Nie muszę chyba dodawać, że nikt nic nie kupił.