Wpis z mikrobloga

Postanowiłem dołączyć do akcji. U mnie co prawda waga jest ok, ale już stosunek tłuszczu do mięśni nie. Przez co #!$%@?ło mi bęben, bo u mnie tłuszcz odkłada się na brzuchu.

Waga na dziś 70,4.
175cm
29 lat
Waga z Lidla pokazuje 20,9% tłuszczu i 43% mięśni.
Praca siedzącą.

W święta jeszcze było ponad 73kg, a jesienią był moment że było ponad 75.

Celem jest zejść do ok 15% tłuszczu i zwiększyć masę mięśni. Żeby cel był SMART to niech będzie że do urlopu, czyli pewnie do sierpnia.

Kiedyś było że mną lepiej ale się zapuściłem a bak siłowni dołożył swoje. Teoretycznie mam jakieś akcesoria do ćwiczeń w domu, chociaż raz tygodniu staram się biegać i ostatnio jakoś co 2 tygodnie uderzam w góry, ale to za mało. Brakuje mi motywacji do bardziej regularnych ćwiczeń. Może wdrożę jeszcze basen.

#zagrubo2021 #chomiksieogarnia
źródło: comment_1612605735qXazxEUsfMsXDS6hoErdaA.jpg
  • 2
@DADIKUL wiem, mam świadomość, że bez siłki będzie ciężko. Mogę robić co najwyżej pompki i mam drążek rozporowy. Do podciągania na razie mój ciężar jest dla mnie wystarczającym obciążeniem. Do tego mam gumy które mogą mi służyć jako dosyć dobre obciążenia dla ćwiczeń rąk. Gorzej z nogami, ale uda mam jeszcze w miarę akceptowalne, ale łydki mam jak bocian i tutaj nie ma szans na poprawę.