Wpis z mikrobloga

Na znak protestu codziennie przez jakiś czas będę przypominać komu zawdzięczamy przymuszanie kobiet do rodzenia dzieci z ciężkimi wadami letalnymi.

Mam nadzieję, że wszyscy podziękujemy za to w kolejnych wyborach PiS, Konfederacji i PSL-Kukiz’15 ()

Dzień 4

Dzisiaj po prostu wstawiam śmiesznego mema, bo nie można być ciągle poważnym.

źródło: comment_1612552529gjo0Zv9oJ8Wk8si6cXsw0n.jpg
  • 19
@slepauliczka: zbierać podpisy pod petycjami do premiera i codziennie spamować skrzynkę? Zaangażować się w wolontariat? Zacząć robić filmy edukacyjno-prpoagandowe na yt, dla dzieci? Milion innych rzeczy, które mają jakiś wpływ i w których pokazujesz swoje zaangażowanie, zamiast jeszcze bardziej nakręcać radykalizację społeczeństwa, na portalu ze śmiesznymi obrazkami?
@AlgorytmPrima dlaczego mam siać propagandę i uważasz, że to by było dobre? Co da spamowanie skrzynki? Pójdę do spamu. Co daje zbieranie podpisów? Nic. Ale już ktoś to robi, więc po co mam to robić ja? Jak miałabym je zbierać skoro jako osobnik xyz jestem zupełnym randomem? Jak moje filmy w czasach cenzury miałyby zrobić jakiekolwiek wyświetlenia?

Jedyne zasięgi, które mam gdzie mogę udostępniać takie rzeczy to wykop.
a ty co zrobiłeś dla społeczeństwa?


@slepauliczka: Byłem na protestach przedsiębiorców, anty aborcyjnych oraz nie głosowałem w wyborach 2015 i 2020. Dużo więcej, niż Ty ze swoim "protestem" na wypoku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
gościu, masz jakąś obsesję na moim punkcie? Jesteś dosłownie wszędzie gdzie tylko skomentuje, pod każdym moim wpisem.


@slepauliczka: dokładnie cztery komentarze pod czterema wpisami w których prowadzisz krucjatę przeciwko konfederacji, jeśli to dla Ciebie "obsesja" i "dosłownie wszędzie" to xD
@diogene nie chce każdego piętnować osobiscie po kolei, tylko dlatego, że się podpisał, to wydaje mi się szkodliwe

Natomiast będę szkalować głupoty, które niektórzy wypowiadają publicznie, bo szkodzą innym :)
@slepauliczka: skoro już siejesz i nie uznajesz tego za zło, przyjąłem sianie propagandy, jako coś neutralnego i oczywistego. Z resztą, każda próba wpłynięcia na cudze przekonania jest w pewien sposób propagandą, którą trochę uprawiam nawet pisząc ten komentarz.

Jeżeli na wstępie uznajesz swoje działania za bezsensowne, to po co w ogóle się tym zajmujesz? Przyjąć wszystko jak leci, bez żadnej refleksji, zgadzając się na wszystko (pisanie petycji może być formą sprzeciwu
Byłem na protestach przedsiębiorców, anty aborcyjnych oraz nie głosowałem w wyborach 2015 i 2020. Dużo więcej, niż Ty ze swoim "protestem" na wypoku. ( ͡º ͜ʖ͡º)


Nie głosowałeś w wyborach, więc zawdzięczamy to i tobie