Wpis z mikrobloga

Zauważyliście że młode dziewczyny mają kompletnie inne nastawienie do życia w porównaniu do młodych facetów? wielu gości potrafi nic nie robić całymi dniami (granie w gry, twitch, lenistwo itp).. podczas gdy niemalże wszystkie julki zarabiają, podróżują, doświadczają, cieszą się życiem... mam wrażenie że są po prostu bardziej ciekawe świata.. gotowe na wszystko..
#przegryw
Vedar - Zauważyliście że młode dziewczyny mają kompletnie inne nastawienie do życia w...

źródło: temp_file.png1098134201199194534

Pobierz
  • 32
@Vedar: Kobiety są na każdym kroku motywowane do działania przez różne akcje inicjowane przez media, korporacje, a nawet rządy podczas gdy gros mężczyzn poprzestał na użalaniu się nad sobą i swoim losem.

I nie jest wcale prawdą to co twierdzą inne przegrywy, że dynamizm kobiet jest zasługą ich Oskarków bo jak sprawdzisz kilka pierwszych lepszych podróżniczek albo karierowiczek to okaże się że cały czas są singielkami.
@Vedar: to co napisałeś włącza ból dupy piwniczakom bo to nie zgadza się z ich pillowymi tezami, że leniwe dziewczyny nie chcą dobrych chłopaków z wykopu którzy są mega ciekawi tylko niezbyt urodziwi, gówno prawda, duża część tych julek robi ciekawsze rzeczy w życiu od wypopków, ale łatwo się okłamywać, że to nie moja wina że mnie dziewczyna nie chce, to ten niesprawiedliwy świat a nie to że jestem leniwym knurem
@Vedar: Nie do końca. Młode dziewczyny chętnie robią to, co jest łatwo "wspominalne", co łatwo ofotkować i się tym pochwalić - czy to w trakcie rozmów, czy to w sieci. Graniem w gry nie bardzo da się komuś pochwalić, wziąć z tego coś namacalnego, społeczeństwo też zareaguje na to podejściem "ale ona marnuje czas". Różnica płci jest tu niezwykle istotna.
@Vedar: gotowe na co? na wszystko? wiesz tak szczerze patrzac na ten obsranym gwnem swiat to jednak to "wszystko" to jednak jest wzglednie malo, swiat jedyne co wymyslil to pieniadze i wlasnosc prywatna, zyc i zrec to potrafi nawet bakteria
moja siora studiowala do 26 roku zycia, i tez tak jezdzi po swiecie, za to co oszczedzi ze sredniej krajowej lub jej ojciec kasy da.

Mieszkanie jej kupili, samochod tez.

Ja studiowalem i pracowalem od 22 roku zycia, i nie wzialem grosza od ojca.


@qusqui21: Piekło kobiet...

Pewnie ojciec ogarnął to wszystko by córka nie musiała tej kasy ogarniać po swojemu.
@ExitMan: ale gosciu to moja siora, nie jest najostrzejszym olowkiem w piorniku, ale nie oceniaj swoja miara. Ot ojciec jak to ojciec, chcial jak najlepiej dla swoich dzieci, a siora nie miala blokady, zeby nie brac.
@Vedar: jako przedstwiciel mało dynamicznych domatorów powiem, że ciekawość świata całkiem dobrze zaspokaja się sprzed komputera. Nie wyobrażam sobie przelecieć ocean żeby zobaczyć wielki kanion i stwierdzić że wydaje się większy/mniejszy/taki sam jak na zdjęciach które można sobie pooglądać planując wycieczkę. Samotne podróżowanie wydaje się kompletnym bezsensem. Co innego w grupie ale to ciężko się zebrać jak jest się starym