Wpis z mikrobloga

Zauważyliście że młode dziewczyny mają kompletnie inne nastawienie do życia w porównaniu do młodych facetów? wielu gości potrafi nic nie robić całymi dniami (granie w gry, twitch, lenistwo itp).. podczas gdy niemalże wszystkie julki zarabiają, podróżują, doświadczają, cieszą się życiem... mam wrażenie że są po prostu bardziej ciekawe świata.. gotowe na wszystko..
#przegryw
źródło: temp_file.png1098134201199194534
  • 32
@Vedar: Kobiety są na każdym kroku motywowane do działania przez różne akcje inicjowane przez media, korporacje, a nawet rządy podczas gdy gros mężczyzn poprzestał na użalaniu się nad sobą i swoim losem.

I nie jest wcale prawdą to co twierdzą inne przegrywy, że dynamizm kobiet jest zasługą ich Oskarków bo jak sprawdzisz kilka pierwszych lepszych podróżniczek albo karierowiczek to okaże się że cały czas są singielkami.
@Vedar: to co napisałeś włącza ból dupy piwniczakom bo to nie zgadza się z ich pillowymi tezami, że leniwe dziewczyny nie chcą dobrych chłopaków z wykopu którzy są mega ciekawi tylko niezbyt urodziwi, gówno prawda, duża część tych julek robi ciekawsze rzeczy w życiu od wypopków, ale łatwo się okłamywać, że to nie moja wina że mnie dziewczyna nie chce, to ten niesprawiedliwy świat a nie to że jestem leniwym knurem
@Vedar: Nie do końca. Młode dziewczyny chętnie robią to, co jest łatwo "wspominalne", co łatwo ofotkować i się tym pochwalić - czy to w trakcie rozmów, czy to w sieci. Graniem w gry nie bardzo da się komuś pochwalić, wziąć z tego coś namacalnego, społeczeństwo też zareaguje na to podejściem "ale ona marnuje czas". Różnica płci jest tu niezwykle istotna.
@Vedar: gotowe na co? na wszystko? wiesz tak szczerze patrzac na ten obsranym gwnem swiat to jednak to "wszystko" to jednak jest wzglednie malo, swiat jedyne co wymyslil to pieniadze i wlasnosc prywatna, zyc i zrec to potrafi nawet bakteria
@Vedar: ja zauważyłem że teraz młode kobiety nie mają żadnych zainteresowan. Tylko praca i praca lub dom i dom.
A mężczyźni to pograją w piłkę i na konsoli, i pogrzebią przy aucie i meczyk obejrzą i dronem polatają. Są bardziej wszechstronni.
moja siora studiowala do 26 roku zycia, i tez tak jezdzi po swiecie, za to co oszczedzi ze sredniej krajowej lub jej ojciec kasy da.

Mieszkanie jej kupili, samochod tez.

Ja studiowalem i pracowalem od 22 roku zycia, i nie wzialem grosza od ojca.

@qusqui21: Piekło kobiet...

Pewnie ojciec ogarnął to wszystko by córka nie musiała tej kasy ogarniać po swojemu.
@ExitMan: ale gosciu to moja siora, nie jest najostrzejszym olowkiem w piorniku, ale nie oceniaj swoja miara. Ot ojciec jak to ojciec, chcial jak najlepiej dla swoich dzieci, a siora nie miala blokady, zeby nie brac.
@Vedar: jako przedstwiciel mało dynamicznych domatorów powiem, że ciekawość świata całkiem dobrze zaspokaja się sprzed komputera. Nie wyobrażam sobie przelecieć ocean żeby zobaczyć wielki kanion i stwierdzić że wydaje się większy/mniejszy/taki sam jak na zdjęciach które można sobie pooglądać planując wycieczkę. Samotne podróżowanie wydaje się kompletnym bezsensem. Co innego w grupie ale to ciężko się zebrać jak jest się starym
ale gosciu to moja siora, nie jest najostrzejszym olowkiem w piorniku, ale nie oceniaj swoja miara. Ot ojciec jak to ojciec, chcial jak najlepiej dla swoich dzieci, a siora nie miala blokady, zeby nie brac.

@qusqui21: Co z Tobą w takim razie?
@Vedar: Gdybyś budził się i miał na komunikatorach 2137 wiadomości w tym kilka propozycji zafundowania wycieczek dookoła świata i kilkanaście oferujących setki, tysiące złoty za robienie sobie zdjęć, to nic tylko kosić frajerów i korzystać z tego życia. A jak jesteś zwykły chłop to sie ciesz że raz na tydzień mama zadzwoni ot cały sekret.
@Vedar
Bo mloda dziewczyna bogatego, starszego faceta i już koze podróżować a młody chłopak co najwyżej może iść na 10h do roboty.
Ponadto to jak młoda dziewczyna jest szczupła to już jest ładna, a młody chlopak nie ma na to po prostu szans. Potrzeba wiele lat ćwiczeń, pracy i wyrzeczeń aby dobrze wyglądać i to nawet jeśli wygrało się w loterii genowej.
@Vedar: ogólnie to rozchodzi się o to że większość kobiet nie ma żadnych hobby czy zainteresowań. Jedyne czym się w kółko chwalą, ciągnięte za język to makijaż, podróże i moda xD Czyli de facto są to "zainteresowania" którymi możesz się "pochwalić" przed światem zewnętrznym. One wcale nie podróżują bo są ciekawe świata- one chcą zdjęć i filmików do pochwalenia się na insta lub toktoczku aby wzbudzać zazdrość wśród koleżanek i rodziny,
@Vedar
te podróżowanie to jest tak naprawdę wydawanie kasy bo mieszkanie i samochód to facet powinien mieć a nie kobieta wiec zazwyczaj za dużo oszczednosci to te Julki nie maja. Ktoś mi powie, że są tanie loty itp xD no są ale i tak się hajs wydaje xD
@Vedar: Ogólnie, kobiety na przykład mają większą łatwość w naukach języków, i zdobywają w tym lepsze oceny, ale tego nie dowiesz się w main streamowych mediach tylko usłyszysz że patriarchat bo chłopcy mają lepsze wyniki z matematyki i więcej jest ich na politechnikach xD i nie będzie żadnego wyrównywania szans. Potwierdza to że nawet na wykopie latało info że 60-70% uczestników erasmusa to kobiety. Czy to będzię wyrównywanie szans, warsztaty dla
@Vedar: A mnie przeraża taka ciekawość świata. Ja sobie szukam cichej, spokojnej, która nie obudzi mnie w sobotę i nie powie „Kochanie, pakuj się, jedziemy do Amazonii”.