Wpis z mikrobloga

  • 165
Codzienny Koroluk #codziennykoroluk
1/100

Kochani, na wykopie trwa wojna. Pewnie nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale każdego dnia jestescie manipulowani i indoktrynowani. Ja jestem prawdziwy, rozmawiam z wami i smieszkuje, ale pamiętajcie o tym że są na mirko ludzie którzy przychodzą tutaj DO PRACY. Każdego dnia setki neuropejskich agitatorow walczy o wasze dusze.

Chociażby taki @koroluk, 100plusów w 20 minut, trzeba być naiwniakiem by wierzyć że wszystkie one pochodzą tylko i wyłącznie z wykopu, od przyjaciół zajętych przeglądaniem śmiesznych piesków i kotków. Fabryka trolli to fakt. A z faktami się nie dyskutuje. Całe szczęście łatwo ich rozpoznać. To farbowane liski ukrywające się pod avatarkami z flagami #lgbt.

Ludzie ci będą podawać się za waszych przyjaciół aby się do was zbliżyć. Kiedy już im się to uda, zabiją w was resztki indywidualizmu i staniecie się inkubatorem ich spaczonych poglądów. Będą wam mówić co macie myśleć i czuć, zachęcać do porzucenia wartości w które wierzycie i wzbudzać pogardę do wszystkiego co polskie. Stąd już tylko krok do kompletnego upadku, zbydlęcenia i anarchii.

Mireczki, uważajcie z kim piszecie i kogo plusujcie. Ten "oświecony" neuropek który tak pięknie się do was uśmiecha to najczęściej troll zarabiający tutaj na chleb. Neuropa to bojówka. Godzinami zajmuje się tym do czego została wyszkolona - sianie nienawiści, dzielenie Polaków, szczucie na ludzi i publiczne egzekucje. Korzystając z botów i zewnętrznych kont manipulują oni trendami na mikroblogu. Odbierają nam nasz portal do śmieszkowania robiąc z niego prywatny chlew.

Kochani, pokażmy ze mamy siłę! Sprzeciwmy się wykorzystywaniu wykopu jako narzędzia do zarabiania pieniędzy i toczenia swoich politycznych wojenek. Otwórzmy oczy i uważajmy na neuropę!
ONI NIE SĄ PRAWDZIWI. ( _)
#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #codziennykoroluk
daeun - Codzienny Koroluk #codziennykoroluk
1/100

Kochani, na wykopie trwa wojna. Pe...

źródło: comment_1612551714IpyM7n3VtaBAMihc4VqGYk.jpg

Pobierz
  • 42
via Android
  • 1
@SRzeyamlon przestań, nie będę tego wrzucał codziennie, nie jestem jakimś pseudo fanem. XD tak troche na rozluźnienie atmosferki

A tak pozatym mam z korolukiem deal. Ja robię mu smród i nabijam fejm, on dzieli się ze mną hajsem z patronite'a. (ʘʘ) wilk syty i owca cała.
@daeun: Jestem mało aktywnym wykopkiem, gówno wiem o tutejszych powiązaniach, ale zawsze myślałem, że daeun to gość, który wrzuca zdjęcia samochodów i domów i nic więcej XD a tutaj jakiś atak na neurope, wtf
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@daeun: Dziękuję, że mi otworzyłeś oczy. Od dzisiaj jestem za prawicą, aż mnie nabrała ochota wyzwać jakieś przypadkowe kobiety od Julek i morderczyń dzieci oraz pochwalić Bosaka jakim to jest elokwentym tytanem pracy.

Może jakaś #mirkomodlitwa w intencji nawrócenia Neuropy? (°°