Wpis z mikrobloga

Chyba muszę ostatecznie uznać, że drukowanie z Octoprint nie ma żadnego sensu. Nawet z łukami, nawet z włączonym MeatPack i połączeniem z drukarką 250kbaud. Nadal tnie się to, nawet na prostych liniach. Najnowszy Marlin, nieco zwiększone bufory komunikacyjne (nie wiem na ile jest sens zwiększać je jeszcze bardziej - a mogę, bo RAMu wciąż sporo do dyspozycji). #druk3d #ender3
  • 15
@mles: nawet nie wiem czy sam kompilujesz firmware czy jedziesz na tym od creality ...
jak mam płyte skr 1.4 turbo i jakos nie musze miec wlaczonego 250kbauda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mles: 3b+ here i działa dobrze. Może nie idealnie ale to wina drukarki a nie octoprinta. Nawet małe okręgi są okrągłe, minus taki ze czasami zostawi jakiegos babola i musze to obcinać jak to np jest jakis trzpień do montażu jakiejs płytki drukowanej
@daczka92: na początku zabawy z drukarką też było dobrze, ale już nie jest. Dobrze drukuje tylko z karty SD. A wcześniej nawet na RPi2 działało. Ewidentnie problem jest w oprogramowaniu drukarki, bo spokojnie powinno to działać bez przerw nawet na 115kbaud - tempo drukowania nie jest tak wysokie, aby był z tego powodu rozjazd.