Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
#bhpfailure - > mój tag dla chcących śledzić zdjęcia z różnych budów i to jak łamane jest na nich bhp

Dziś kolejne zdjęcie z serii 'how not to...' - jak nie przewozimy butli ze sprężonymi gazami. Gdzieś na YouTube możecie obejrzeć co taka butla może zrobić z domem (co prawda amerykańskim, klasycznym, z kartonu ale zawsze)

#bhp #budownictwo
jarezz - #bhpfailure - > mój tag dla chcących śledzić zdjęcia z różnych budów i to ja...

źródło: comment_1612504955Q8JH2kbBNVNdcIkWjyemkJ.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@jarezz: raz wiozlem tak butle i miałem czołówkę, że się zawór wbił spawaczowi w plecy, przez kratkę w combo, ale nie jebnela. Myślę, że wygraliśmy życie wtedy z Edkiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Butle mogą być przewożone na leżąco. Jeśli są puste to nie potrzebujesz kołpaka

@ryhister:
Każda butla musi posiadać kołpak do przewozu, bez względu na to, czy jest pusta, czy pełna.
  • Odpowiedz
kurde mam takie stare butle w piwnicy, tlen/acetylen. Wiesz noże jak się można tego pozbyć?


@Rafalski45: o ile acetylenowa nie jest żółta, to sprzedasz bez problemu. Żółta już tylko na złom
  • Odpowiedz
@omeprazol: nie, jedna niebieska a jedna jakaś bezpłciowa z tego co pamiętam. Będę musiał je ogarnąć w niedzielę i przypomnieć sobie dokładnie jak wyglądają. Pamiętam tylko, że duże( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz