Wpis z mikrobloga

#dyskryminacjamezczyzn #przegryw #plodnajulka #mgtow #polska #europa #swiat #reddit

Siema, nadszedł ten czas.

Takiego materiału na temat praw kobiet i mężczyzn i porównania ich sytuacji jeszcze nie było!

Materiał zbierałem długo, nad samym projektem pracowałem kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin. Pchnij to dalej proszę!

30 minut największego jak dotąd zbioru i rozstrzygnięcia sporu na temat praw i dyskryminacji mężczyzn i kobiet. Dziesiątki badań, wypowiedzi znanych ludzi i własne refleksje. Takiego filmu jeszcze nie było! Pchaj to dalej. Dużo kosztowało mnie to wysiłku.

Nie możesz tego nie sprawdzić, zrób to dla mnie :D
Pchajcie to dalej, ja to pcham do mediów i znanych ludzi, pozdrówy!

https://youtu.be/qK1gtwAgzzQ
  • 4
@tylkopytam9__: doceniam trud, ale nawet zainteresowane mocno osoby będą miały trudność czytać takie ściany tekstu w tempie, które im się narzuca przez pół godziny, trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś obejrzy większość z uwagą, prezentacja, film czy dokument interaktywny to nie to samo, każde rządzi się swoimi prawami i wrzucenie strony jako filmik, czy książki jako prezentacje niemal 1 od 1 nie daje dobrych rezultatów
@tylkopytam9__: xD zrób jakiś artykuł, ładnie pododawaj fragmenty wideo pomiędzy akapitami, podziel to na kilka części i może komuś będzie się chciało przeczytać. Wybacz, ale walnę prosto z mostu - imho zmarnowałeś swój czas na klejenie tego w filmiku