Wpis z mikrobloga

Mirki, jak połączyć się z routerem 2 z zewnętrznej sieci ? Chce uzyskać adres RTSP kamer analogowych. Kamery mają tylko RTSP LAN, wyczytałem, że rozwiązaniem jest port forwarding. Mamy 40 takich kamer i nie mogę podłączyć bezpośrednio do głównego routera. Wymyśliłem, że wstawimy router w routerze, tam ustawie port forwarding ale jak się połączyć z zewnątrz? W ogóle da się tak zrobić? Czy będę musiał wykonać takie 40x takich samych czynności na routerze 1? #it #router #internet #pytaniedoeksperta
lukaszp89 - Mirki, jak połączyć się z routerem 2 z zewnętrznej sieci ? Chce uzyskać a...

źródło: comment_1612457550xSvoPxXEv6y6vvdIxAmtFj.jpg

Pobierz
  • 4
@d1sconn3cted: aaa nie napisałem, oczywiście, że jest publiczny adres IP. Pytanie tylko czy jak na tym zagnieżdżonym routerze (router 2) ustawie 40x port forwarding to czy na routerze 1 też będę musiał wykonać tę czynność 1:1 czy jak ustawie port forwarding(jeden raz) wszystko z routera 2 na 1 to będzie ok?
@lukaszp89: to już zależy jak ten drugi router jest ustawiony jeżeli nie ma swojej podsieci i nata to port forwarding będzie potrzebny tylko na 1 natomiast jeżeli na 1 i na 2 masz nata odpalonego to na obu robisz port forwarding