Wpis z mikrobloga

@tak_tylko_na_chwile: Nie kreśl wszystkich swoja miarą.
Od 2016 jeżdżę na samych 125 i w dużym mieście (Ślask here) nie ma potrzeby kupować większej pojemności.

Jeśli z góry zakłada, że będzie chciał duzo podróżować to wtedy lepiej pomyśleć o kat. A.
Ale i nie do końca, bo mam kumpla, który już Viaderkiem 125 zrobił prawie 80 000km jeżdżąc od kilku lat po Polsce.
Ale on lubi bezdroża, jak tylko ma możliwość to
@Rocky_Zuma_Skye honda cb125 albo yamahs ybr125 - przynajmniej zachowaja jakas wartosc przy sprzedazy. Jesli pytasz, to automatycznie zakladam, ze ze bardzo sie nie orientujesz w rynku - w takim razie odpusc chinole. Mozna trafic ale zazwyczaj to chlam tracacy na wartosci szybciej niz $GME
@Crea: No ja kupowałem pompę z sv650 i działała ;d jest trochę ludzi mających części, poza tym to prosty sprzęt ;d przejeździłem jeden sezon, wypad na tor i kilka dłuższych tras :d
Jak nie masz więcej niż 190cm to cbr 125 jc50, jest większa od poprzednich cbr 125 i jest to super moto na początek, wygodna, lekka, łatwo się prowadzi, niezawodna jeśli kupiona nie zakatowana, są wersje z ABS, mieści się w budżecie.