Wpis z mikrobloga

#xtb #heheszki #zalesie #nobodykiers
Jak oni mi dają zaoszczędzić pieniąszki to ja nawet nie.
W piątek zarejestrowałem konto. Przesłałem wymagane dokumenty.
1.W niedzielę dostalem maila, że oba dokumenty zostały odrzucone:
zdjęcie dowodu osobistego, chociaż #!$%@? na całą stronę A4 w PDF, komunikat: nieczytelne.
potwierdzenie przelewu nie takie, bo to przelew przychodzący, a nie wychodzący.
Wysłałem kolejny komplet.
W poniedziałek oba udrzucone:
zdjęcie dowodu znowu na A4 w PDF ale skadrowane tak, że ucięło kawałek jednego rogu (nie wiem jak to zauważyli, bo to naprawdę mały kawałek)
potwierdzenie przelewu wychodzącego z rachunku, któreo współwłaścicielem jest małżonka. Musi być jedna osoba.
We wtorek Odrzucony przelew nie wnikałem już dlaczego. Pan na infolinii powiedział, żebym zrobił zdjęcie prawa jazdy i wysłał z aplikacji.
W środę odrzucony - dokument uszkodzony (prawo jazdy wydane w 2001 roku, więc nadgryzione zebem czasu, ale miesiąc temu policja nie miała z tym problemu)/
Wysłałem im potwierdzenie przelewu, który wysłałem ze swojego rachunku na swój rachunek. Ciekawe czy też odrzucą... XD
  • 5
  • Odpowiedz
@dominowiak: Musisz rzeczywiście być jakiś problematyczny, moja weryfikacja zajęła godzinę, nie wydaje mi się żeby w ich interesie było specjalnie rzucać ci kłody pod nogi.
  • Odpowiedz
Musisz rzeczywiście być jakiś problematyczny


@Porut: ¯\_(ツ)_/¯ z założeniem konta na T212 jakiś czas temu nie miałem takich problemów. Chociaż nie, tam wymagali selfie z aplikacji - 2 razy musiałem wysyłać. Ale konto miałem aktywne niecałe 24 godziny po rejestracji.
W XTB trwa to już prawie tydzień.
  • Odpowiedz