Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas zamawiam coś przez Uber Eats i za każdym razem kurier nie zabezpiecza napoju i dociera do mnie rozlany. Teraz zamówiłem 10 kaw(każdy kto choć raz zamówił kawę/herbatę w maku wie jaki to wrzątek) i zobaczymy czy tym razem będzie taki cwany i może przeszczep skory go czegoś nauczy
#ubereats #gorzkiezale #zalesie
LewCyzud - Co jakiś czas zamawiam coś przez Uber Eats i za każdym razem kurier nie za...

źródło: comment_16124383509ON6SB8GhtQNhDicOCSKa3.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurier nie ma prawa grzebać w zamówieniu i czegokolwiek zabezpieczać w torbie. I tak czasem się wyleje. Jak ja w zeszłym roku byłem na rozmowie kwalifikacyjnej to pytałem się o zupy itp. Odpowiedzieli mi, że zup czy innych rzeczy w kubkach rozwozić nie będę bo za duże ryzyko i to jest rzecz dla tych z samochodem.

Nie bądź zły na tych co dostarczają tylko na firmę, która tym zarządza. Jakby tak ktoś
  • Odpowiedz
@Oastry: Akurat mnie olewali, zamówień miałem sporo a problemów dwa i drugi był kluczowy. Po zamówieniu za 6 dyszek czas oczekiwania z 45 min wskoczył na 2.5h i nie było by mnie w domu już pewnie. Za kij nie dało się odwołać i ich BOK poinformował mnie ze mogą anulować ale dostanę 100% obciążenia za to. Bo restauracja już przygotowuje pewnie mojego schabowego...Musiałem sam dzwonić do restauracji i prosić o
  • Odpowiedz