Wpis z mikrobloga

Hejo! To już dziewiąty odcinek, niby zaczęłam tydzień temu, ale szczerze, zajmuje to tyle czasu, że szybko dobiję do 2137 godzin w simsach xD Jak zakończę serię, to wrzucę sceena z godzinami, tak jak wrzuciłam na początku (było wtedy 1937) (ʘʘ) Ale to nie szkodzi, uważam, że ten czas nie jest stracony, bo super się przy tym bawię i mam nadzieję, że Wy choć trochę też XD Przejdźmy do rzeczy. Dzisiaj najdłuższy jak do tej pory odcinek!
Zakochany @Umeraczyk spędza ze swoją dziewczyną dzień na plaży i po drodze mają parę przygód...sami przekonajcie się jakie! W dzisiejszym odcinku trochę uwzględnione wykopkowe poczucie humoru, więc będzie większy krindż, niż zazwyczaj XD

Zarys początku fabuły:
Umeraczyk Mirko to spokojny, wrażliwy chłopak z poczuciem humoru. Niestety, traci rodziców w tragicznym wypadku i zostaje sam w domu, na który ciężko zapracowali...Czy to wydarzenie odbije piętno na jego psychice? Czy chłopak sobie z tym poradzi? Czy da radę się utrzymać?


#umeraczykwsimsach
Pobierz Sandrinia - Hejo! To już dziewiąty odcinek, niby zaczęłam tydzień temu, ale szczerze,...
źródło: comment_1612428310tEvY5Py57xUViDpRxqLWTN.jpg
  • 56