Wpis z mikrobloga

Co chwilę reklama:
/Podaruj jej na walentynki...
/Idealny prezent na walentynki dla niej

Różowe paski, czy wam wyświetlają się reklamy typu "Idealny prezent na walentynki dla niego"?
Jakie są promowane prezenty dla niebieskich? Dla różowych w reklamach to biżuteria/kwiaty/sukienki najczęściej.

#rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta
  • 41
  • Odpowiedz
@scotieb: Jakie spermiarstwo wykopku? Masz urojenia jakieś, ze kobieta ma #!$%@?ć w polu jak facet, a zwiazek polega na wzajemnym wsparciu. Nikt tu nie napisał, że kobieta jak ty to napisales "ma lezec i pachniec"
  • Odpowiedz
@lizakoo: Wbrew pozorom smartfony nie są takie drogie mirek ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie trzeba od razu kupować tych z wyższych półek, gdzie ceny oscyluja w granicach 2-3 tys PLN a można poszukać np na allegro za 500 PLN jakieś
  • Odpowiedz
@smacznyy: no taki prezent za niecałe 500zł to kupiłem właśnie. Ostatnio narzekała na swój telefon i szukaliśmy czegoś za 1000-1500. Moim zdaniem nie warto kupować telefonu, na który będzie się w szybkim czasię wkurzać.
  • Odpowiedz
@lizakoo: mam od dwóch lat jakiegoś Huawei'a za ~700zl i nadal działa jak nowy. Osobiście nigdy nie widziałem sensu wydawania większej kasy na telefon. I tak będę na nim tylko przeglądał neta i używał paru appek.

A co do prezentów, to podejrzewam, że wyświetlają się jakieś "męskie" w stylu wyjścia na strzelnicę, noże, drony itp.
  • Odpowiedz
@lizakoo: chyba raz coś mi na fejsie wyskoczyło, ale nie jestem pewna, tym bardziej że ja tak niespecjalnie zwracam uwagę na te wszystkie reklamy. Chociaż tutaj obstawiam że wyskoczyło mi to przez to, że gadałam z niebieskim o tym, że muszę na walentynki kupić prezent dla "tu imię męskie", bo mój dziadek ma 14 lutego urodziny.
  • Odpowiedz