Wpis z mikrobloga

@rozjuszony_przecinek

wy sie przegrywy sami wykluczacie, wymyślacie kompleksy a potem się nakręcacie. Oprócz #!$%@? mordy macie #!$%@? charakter a potem płaku płaku że nikt was nie chce

Psst, to drugie zależy od tego pierwszego. Jakby brzydcy byli tak samo traktowani i podrywani w młodości jak ci przystojni to raczej nie mieliby powody by wykształcić #!$%@? charakter, tak?
  • Odpowiedz
widzą co ze sobą reprezentuje. Widzą tą pewność siebie. Żądze.


@rozjuszony_przecinek: i bardzo dobrze - o tym pisałem - pewność siebie zamiast gorzkich żalów
jakby zaczął płakać w internetach że zakola to wyrok, nie ma po co ćwiczyć, bo zostanie "gymcelem" - to by nic nie osiągnął
  • Odpowiedz
Jakby brzydcy byli tak samo traktowani i podrywani w młodości jak ci przystojni to raczej nie mieliby powody by wykształcić #!$%@? charakter, tak?


@Lucider5: Nie.
Zdradzę sekret - jeśli ktoś jest toksyczny to nie ma też przyjaciół, z którymi kształtowaliby charakter.
Nawet nie pisz że przyjaciół wybiera się pod katem urody.
  • Odpowiedz
@void1984 żeby nie mieć przyjaciół to wystarczy być cichym milczkiem, a potem to jest już za późno bo bez przyjaciół nie wykształci charakteru tak jak każdy dookoła i zostaje w tyle, sam na całe życie
  • Odpowiedz
@Lucider5 nie, wygląd to jedno charakter to drugie. Pelno pasztetow chodzi z ładnym i odwrotnie. Charakter mozesz wykształcić, morde nie bardzo. Przegrywy wolą narzekać bo nic im sie nie chce.

@void1984 po prostu coś robi w życiu, przegrywy narzekają i nic nie robią. liczą ze coś dostaną. Bez pracy gówno mają i płaczą
  • Odpowiedz
@void1984:

gdyby nie wykop to bym nie wiedział że zakola to jest problem, dziewczynom one ie przeszkadzają


Potwierdzam, też się dopiero na wykopie dowiedziałam, że zakola to problem, wcześniej nigdy nawet na to nie zwracałam uwagi. Dopiero wtedy zauważyłam, że moich dwóch byłych miało zakola, że mój brat ma, że kuzyni również. Wcześniej gdzieś czasem słyszałam o zakolach, jak któraś ciotka czy babka komuś "wytknęła", ale to było tak jakoś
  • Odpowiedz