Wpis z mikrobloga

Z nowego "dokumentu" Papryka Vegi dowiedziałem się, że:
- ludzie, którzy nie chcą dzieci nie wierzą w boga,
- ludzie za bardzo lubiący dzieci to SZATANIŚCI,
- burdele z dziećmi są prowadzone przez wyznawców islamu, ale szycha, która załatwia dzieci to biały Janusz,
- gdy chcesz sprzedać dziecko do burdelu, nie ma problemu, ale, gdy chcesz oddać je do adopcji, to musi być sprawa sądowa, a do burdelu to nie musi, tylko musisz powiedzieć w szpitalu, że nie chcesz dziecka i idzie na sprzedaż,
- Papryk jest tak POTĘŻNYM człowiekiem, że nawet gangsterzy się nawracają i próbują popełnić samobójstwo. Papryk górą!

Ogólnie widać, że Papryk jak zawsze buja w obłokach i ten "dokument" jest tak absurdalny, że trzeba nie mieć połowy mózgu, żeby wierzyć w te bzdury, które ten bajkopisarz wymyśla. Temat całkiem mocny i poważny, ale to jest porażka. Ten pseudo gangus nie chce rozmawiać przez telefon, bo się boi, ale Patryk, dawaj się spotkamy to opowiem Ci co i jak. I tak przez kilkadziesiat godzin będziemy sobie rozmawiać. Patryk leży na fotelu przy tym wywiadzie. Pokazują jakieś zdjęcia "opiekunek" w niemczech, które są całe wyblurowane i nie wnosza kompletnie nic. Jeszcze ten triumf na koniec, jak Patryk uratował bobaska. Generalnie musiał dać za to dupy, ale było warto ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1/10 Ilośc populistycznych wątków w tym filmie jest tak żenującą, że ciężko mi było przebrnąć do końca. Na youtubie oczywiście ludzie się spuszczają nad tym "Jak Pan Vega otworzył oczy LUDZIOM"
#vega #dokument #kino #film #filmy
yeloneck - Z nowego "dokumentu" Papryka Vegi dowiedziałem się, że:
- ludzie, którzy ...

źródło: comment_1612413323LjUIJrRnf8XqCtAWn3qhB1.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
On kiedyś tworzyl super dokumenty, seriale czy filmy. Przecież tasmy grozy czy prawdziwe psy sa bardzo dobre, tak samo pitbull wersja filmowa i serial - majstersztyk i pieknie odwzorowany realizm policji, brud, smród zero patosu za to dużo wódy.
Ostatnie dzieło Vegi które było znośne to Służby specialne, dalej to juz skok w przepaść i jak widać ciągle poszukuje dna
  • Odpowiedz
@oliwkowemydlopodprysznic: Dobra, napisałem słowo prawdy o idolu wykopków to od razu że on ma Ferrari a ja nie i jaki to on inteligentny nie jest XD może taki kiedyś był, teraz robi z siebie pajaca i idiotę. I żadne pieniądze i to że jestem biedniejszy od niego nie zmienia faktów XD
  • Odpowiedz
@Slavian4k: ale wy na tym wykopie jesteście XD beka z was. Ktoś pisze o kimś że nie jest taki cacy a wy „ale on ma pieniądze”, „nie obchodzi go zdanie takiego zera jak ty”. Za to ciebie i innych obchodzi moje zdanie, dlatego go tak zaciekle bronicie przegrywy. To co ten pajac kręci to zwykła kupa i powie to nawet bezdomny bez grosza przy duszy. To wy się onanizujevie do
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: twój komentarz jest strasznie nie czytelny, szczególnie pod koniec, nie za bardzo wiem o co ci chodzi XD ktoś nie jest cacy bo? Robi filmy które tobie się nie podobają? XDD faktycznie sku*wuysyn jak nic. Nie wiem czy Vege obchodzi czyjeś zdanie, ale na takiego frustrata jak ty to ma z pewnością wyje*ane xDD
  • Odpowiedz