Wpis z mikrobloga

Mirki, koronawirus jest poważną sprawą, a lockdown potrafi uprzykrzyć życie, ale tym razem pozytywnie - czego nauczyliście się w trakcie lockdown'u czy też jakie hobby i zainteresowanie rozwinęliście?

Cokolwiek, nie musi być to coś spektakularnego. Ja zacznę, przeczytałem znacznie więcej książek niż zwykle, trochę bawię się w wypieki i zdrowiej jem.

Oczywiście pytanie głównie skierowane do tych, których rytm dnia mocno się zmienił.

#pytanie #nocnazmiana #hobby #koronawirus #covid19 #zainteresowania
  • 12
@fahrenx: można kolekcjonować zapachy i/lub flakony. Jedni skupiają się na tym, żeby posiadać szeroki wybór zapachów, dzięki czemu mogą poszerzać swoją wiedzę o perfumiarstwie, kupują więc dziesiątki/setki/tysiące malutkich odlewek/próbek po to, żeby znać dany zapach i móc coś o nim opowiedzieć ludziom. Inni dążą do stworzenia optymalnej kolekcji najładniejszych ich zdaniem perfum w celach typowo użytkowych (to ja). Są też tacy co zbierają ciekawe flakony (często miniaturki po 15-30ml), a niektóre
t.....a - @fahrenx: można kolekcjonować zapachy i/lub flakony. Jedni skupiają się na ...

źródło: comment_1612596940qujeUgq4xJOldEyHlefhzI.jpg

Pobierz
@tosttypugrzanka: dzięki! Jest więc sporo możliwości. Wydaje się ciekawe, a na pewno relaksujące. Jakoś mi się to kojarzy z pasją do win. Też subiektywne, w jakiś sposób dostojne i przyjemne, nie mówiąc już o roli węchu w obu. Jednak perfumy są chyba dużo bardziej niszowe :D

W jakimś podcaście słyszałem, że coraz popularniejsze (choć wciąż bardzo rzadkie) staje się tworzenie własnych perfum na małą skalę. Może to jakiś następny etap :)