Wpis z mikrobloga

KONFEDERACJA TO JEDYNA PARTIA OPOZYCYJNA, KTÓRA NIE GŁOSOWAŁA RAZEM Z PISEM!!!

NIEWAŻNE JEST TO, ŻE POPIERA GÓRNICZĄ KASTĘ, NIEHANDLOWE NIEDZIELE, 500+ I WSZYSTKIE INNE PISOWSKIE GOSPODARCZE POMYSŁY!!!

WAŻNE, ŻE ZAWSZE GŁOSUJĄ NA NIE!!!!!!!!!!!

#codziennakonfederacja #konfederacja #codziennaprzypominajkapispluslewicazawszerazem #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy #bosak #korwin #bekazpis #razem #lewica #antykapitalizm #braun
Clefairy - KONFEDERACJA TO JEDYNA PARTIA OPOZYCYJNA, KTÓRA NIE GŁOSOWAŁA RAZEM Z PISE...

źródło: comment_1612383988gVNi3ExRb7CifySKMCFu8j.jpg

Pobierz
  • 48
@kleopatrixx: a ja głosuję na mniejsze zło (KO nie bedzie robić takiego socjalizmu jak pis i nie są zamordystami obyczajowo-swiatopogladowymi), mimo, ze jestem wolnorynkowcem i popieram kapitalizm nigdy nie zagłosuję na konfe.
Juz tłumaczę dlaczego- wole być biednym, niz bac się ze: ktoś zamknie mnie w obozie; albo bedzie "batorzyc" moja przyjaciolke ktora jest less; albo nie będę mógł wyjsc na miasto wieczorem, bo nacjolki #!$%@? mi za spodnie; albo ze
@kleopatrixx: *nie robili rozdawnictwa, a ponadto tępili nacjolkow i już samo to jest sporym plusem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Urojenia mówisz? Może Braun nie mówił o batoseniu gejów?
A może to nie prawda, że konfa sympatyzuje z putinkiem i jego pieskami, szkalując zachód (gdzie wolność jednostki, prawa człowieka, zadowolenie z życia i jego poziom o lata świetlne wyprzedza Rosję i tym podobne autorytarne kraje)?
Może to nie
achh bym zapomniała miałeś wymienić chociaż jedną spełnioną obietnicę platformy. O kurczę, jednak nie wymienisz? Jaka szkoda :(


@kleopatrixx: Zniesienie obowiązkowej służby wojskowej, rozdzielenie Prokuratora Generalnego od MS... Co wygrałem???