Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Mireczki kochane, dla tych którzy stołują się w McDonald's, przesyłam recenzje hucznie reklamowanego teraz burgera Maestro:
wygląd: wygląda jak gowno
smak: smakuje jak gowno
cena: około 18 PLN

Podsumowanie: do Drwala to nie ma startu, nigdy więcej nie kupię, wieczór po ciężkiej pracy i kolacja zniszczone

Real foto

#mcdonalds #gorzkiezale
majkel_bialkov - Mireczki kochane, dla tych którzy stołują się w McDonald's, przesyła...

źródło: comment_1612381186BtjNbavdxvvxl9cajo8cwg.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Ludzie dlaczego sami nie robicie burgerów. Ot tak, na patelni, z bułką podgrzaną w piekarniku? To zajmuje 10 minut.


@adidanziger: Znam ziomeczka co pracuje w KFC i sam sobie w domu takie kanapki robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ludzie dlaczego sami nie robicie burgerów. Ot tak, na patelni, z bułką podgrzaną w piekarniku? To zajmuje 10 minut.


@adidanziger: Znam ziomeczka co pracuje w KFC i sam sobie w domu takie kanapki robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MrPawlo112: czasem robię sam, ale wiadomo oni mają jakieś tajne sosiwa, wiec zawsze to lepiej smakuje
  • Odpowiedz
oni mają jakieś tajne sosiwa, wiec zawsze to lepiej smakuje


@majkel_bialkov: po prostu się przyzwyczaiłeś, praktycznie więkość sosów (wieśmak, wrapy na przykład) są na majonezie, chicker i wrap z bekonem mają sos miodowo musztardowy na przykład no i mięso jest "doprawiane" przed ściągnięciem przez co też pewnie wpływa na smak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WyuArtykyu: u mnie nie ma takich rarytasów niestety, w uk bieda jest jesli chodzi o wybor w macu

@paweucio: tez w UK, Niemczech i Holandii KFC i MacDonald niestety smakują jak ścierwo. Parę razy jadłem w tych krajach i bez porównania gorzej, zwłaszcza kurczaki
  • Odpowiedz