Wpis z mikrobloga

@erebeuzet: śmieszne że takie rzeczy piszesz bo kiedyś o wu tangu się mówiło, że bral im autentyczności i robią muzę dla białasów z przedmieść ( ͡° ͜ʖ ͡°) widać czasy się zmieniają a boomerzy dalej swoje. Co do wypowiedzi nasa to coś ci się pomyliło albo jest nieaktualne bo wielu współczesnych raperów propsował
@ShadyTalezz gowno mi sie pomylilo. Rap uliczny w 93 raczkował. Wu tang pokazal ze zamiast #!$%@? bezpośrednio mozna metaforami przekazywać przemyslenia. Nigasuf zabolało, ze tak nie potrafią i clan zabiera im pieniądze. Hejt zrobił sie medialny.

Bialasy z przedmieść zawsze ostatecznie okazywali sie mimowolną grupą docelowa rapu. Nawet krs na to narzekał. Murzyni woleli patenty typu Polacy disco polo. Jak nie znasz historii rapu i nie ewoluowales razem z nią to nie
@erebeuzet:

Rap uliczny w 93 raczkował. Wu tang pokazal ze zamiast #!$%@? bezpośrednio mozna metaforami przekazywać przemyslenia.


rozchodziło się o to, że robili coś czego starsze pokolenie nie kumało i o to był ból dupy, tak samo dziadki dziś płaczą, że kiedyś to był rap

Murzyni woleli patenty typu Polacy disco polo.

nie rozumiem o co chodzi w tym zdaniu

Jak nie znasz historii rapu i nie ewoluowales razem z nią
ShadyTalezz - @erebeuzet: 
 Rap uliczny w 93 raczkował. Wu tang pokazal ze zamiast #!...
@ShadyTalezz eh. Wiesz, ze to nie dyskusja na wykop. Co mam Ci o Rychu powiedzieć? Robi to samo co nas.
Nie wiem czy nas na serio sie jara.raczej nie. Tu jak napisałem chodzi o profity.

Nie mow ze teraz nie rozchodzi sie przede wszystkim o kase.

Obydwaj mamy racje i obydwaj jej nie mamy.
Wiesz, ze opieramy sie na medialnych doniesieniach, wywiadach pod sponsorów i takie tam.

Wkurzyłem sie bo probowales wmowic