Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1299
Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

Moi drodzy, dziś o 12 pod sejmem został zaprezentowany projekt ustawy na temat aborcji stworzony przez komitet Legalna aborcja. Bez kompromisów.

Wszystkich ciekawych zapraszam pod ten link. Jakość dźwięku nie jest najelpsza, ale zawsze coś się uda wychwycić. :)

Jest to oczywiście tylko ogólny zarys, ale dziewczyny powiedziały kilka ważnych kwestii. M.in. że należy w końcu przestać mówić o aborcji jak o trudnej decyzji, bo nie zawsze tak jest. Są osoby, które wiedzą, że chcą aborcji w razie wpadki i dla nich ta decyzja jest bardzo łatwa.

Jeżeli jesteś w niechcianej ciąży, to pamiętaj - nie jesteś sama!

6/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania
Amishia - Codzienny namiar na bezpieczną aborcję. 

Moi drodzy, dziś o 12 pod sejmem ...

źródło: comment_1612362327bpUkyPG3LGA92PW31oKXrZ.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
@jiwe: nie ma wcale 24 godzin na zajście w ciąże bo nawet w przypadku owulacji ma około 30% więc skończ gadać głupoty. W inne dni ta szansa procentowo jest mniejsza ale jest nawet w trakcie okresu.
  • Odpowiedz
a co jak ja chce umieć latać? albo żyć 1000 lat? natura jest jaka jest, są chore dzieci, zdrowe dzieci, albo się godzisz z ryzykiem albo nie robisz sobie dzieciaków czy tam adoptujesz, nie wiem jak można taką sytuacje rozwiązywać aborcją


@jiwe: albo wykorzystuję medycynę, usuwam chory płód i mam potem zdrowe dziecko. Ty nie rozumiesz więc nie musisz, znaj moją łaskę.
  • Odpowiedz
@jiwe: większość? chyba 16 latków, nie znam nikogo kto by używał prezerwatyw teraz w długotrwałym związku - ale w takim razie rozumiem ze skoro chodzi Ci tylko o pary używające prezerwatyw to absolutnie osoby stosujące hormonalną antykoncepcję nie są przez Ciebie brane przez uwagę, tak? wtedy nie ma problemu ze ktoś zajdzie w ciąże i chce usunąć?
  • Odpowiedz
@jiwe: natura jest też taka że od zapalenia płuc generalnie umierasz natomiast przy porodzie umiera nawet 30% dzieci, wiesz o tym? Zmniejszenie śmiertelności okołoporodowej jest całkowicie wbrew naturze
  • Odpowiedz
@pierogu: Skazywania na niedostatek? W takim razie powinno się w polsce rodzić o jakieś 95% mniej dzieci niż teraz i to by było skazanie na niedostatek całego kraju.
  • Odpowiedz
@jiwe: tak, życie składa się z cierpienia, dlatego trzeba go unikać, a nie produkować więcej. Jaki jest sens produkować więcej cierpienia skoro można mieć go mniej?!

mimo że poziom cierpienia w życiu jest podobny


nie przemyślałeś tego co? Jesteś pewien że Hugh Hefner cierpiał w życiu tyle samo co ciężko chore dzieci które umierają przed 6 rokiem życia, z czego 5 spędzili w szpitalu?
  • Odpowiedz
@jiwe: ale herezje opowiadasz. Stan chorobowy to cykl krótszy niż 25 dni i dłuższy niż 35, a nie brak lub podwójna owulacja. Na cykl ma wpływ wszystko, włącznie z tym ile rutinoscorbinu wziela laska, jak bardzo się stresowała, czy była przeziębiona i czy piła ziołowe herbatki. To, ze wystąpiła owulacja NIE JEST równoznaczne z tym, ze dwa tygodnie później pojawi się okres, bo może się okazać, ze w tym samym
  • Odpowiedz