Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie smartfon polecacie do 2,5-3k? Od lat używam #huawei i chciałam kupić P30 Pro - nigdzie go nie ma. Jakieś alternatywy? Tylko #android #smartfon #telefony

Telefon to moje centrum dowodzenia - dobra bateria i aparat to podstawa. Powinien być dość duży, bo często używam go do pracy - teamsy, maile, prezentacje.
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@batgirl: No ja właśnie mam P20 Pro i nie wiem czy jest wielki sens wymieniać na 30, a nowsze modele bez usług Google ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A patrząc po tych wszystkich flagowcach to nie mam na co wymienić telefonu, w każdym mi coś nie pasuje, a ceny co raz wyższe.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lookazz mimo całego hejtu na huawei, ja jestem mega do nich przyzwyczajona, laptop, tablet, zegarek, wszystko mam od nich i nie chciałabym tego zmieniać. gdyby nie brak usług google, rozważałabym nowsze modele - sama korzystam z p20 i gdyby nie to, że go zajechałam, korzystałabym dalej!
  • Odpowiedz
@Lookazz
@batgirl wgranie usług Googla to 15 minut, ale oczywiście jest to jakaś niedogodność. Ja około miesiąca używam p40 pro i jestem mega zadowolony. Jedyny minus to brak aptx HD, przez co łączy mi że wszystkimi sprzetami audio po sbc na bluetooth. Dobrze, że chociaż główne słuchawki bt to Sony, więc tam mam LDAC.
  • Odpowiedz
@Your_Mother_Was_Cheaper: i smigasz jednocześnie na najnowszej aktualizacji systemu od Huawei? Bo z tego co widzę to wielu osobom nie chce działać ta instalacja gms na nowszych.

Masz może linka, do metody którą robiłeś to?
  • Odpowiedz
@KMDZ i żeby nie było, nie namawiam. Każdy kupuje na własne ryzyko. Ja kupiłem z przeświadczeniem, że być może trzeba będzie trochę przy nim pogrzebać. Jednak w cenie około 2300, która za niego zapłaciłem, na pewno lepszego niczego się nie kupi. Ale zawsze jest jakieś ale :)
  • Odpowiedz