Wpis z mikrobloga

Ktoś wchodzi na IPO Huuuge? Jakiego debiutu oczekujecie?
Ja osobiście wrzuciłem 155k pln, ale obstawiam redukcję powyżej 90%, więc trzeba sporo włożyć, żeby cokolwiek dostać.

#gielda
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mehmed: nie opłaca się moim zdaniem. Do tego dochodzi prowizja i koszt sprzedaży akcji jak masz gdzieś władowanie pieniądze.
  • Odpowiedz
Do tego dochodzi prowizja i koszt sprzedaży akcji jak masz gdzieś władowanie pieniądze.


@s-o-s: Prowizja? Przy 155k wyszło mi około 280 pln prowizji, więc prawie że nic. Przy czym i tak większość prowizji wróci proporcjonalnie do redukcji. Ja tam akurat ładuję wolne środki.
  • Odpowiedz
@mehmed: Szkoda tylko ze fundamentem są dwie gry, każda inna nie odniosła już większego sukcesu, a i te dwa kasyna boom maja za sobą. Kolejna rzecz która mnie nie pokoi, to ze obecnie są w szczycie formy jako spółka - idealny czas wejścia na giełdę. Ale czy na zakup akcji? Życzę Ci Mireczku udanego zakupu i szybkiej sprzedaży dla świeżego kapitału który napłynął wraz z gme
  • Odpowiedz
@Luczexx: Mam zamiar sprzedać pierwszego dnia po debiucie, więc liczę po prostu na szybki zysk.
Ewentualnie kapitał wypłacę i zostawie ewentualny zysk z pierwszego dnia i zobaczymy co się stanie w przyszłości.

@wersalski_kasztan: W jakim sensie?
  • Odpowiedz
@mehmed: ja się obudziłem jak już było po ptokach. po 15:30 dostałem informacje o weryfikacji konta w ipopemie i nie zdążyłem środków przelać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mehmed: pierwszy raz mi coś nie wyszło i dzięki temu nie straciłem xD. Uważam że ten debiut by wyglądał zupełnie inaczej gdyby dało się obracać akcjami we wszystkich domach maklerskich a nie wybranych
  • Odpowiedz
@maniok: Też tak myślę, aczkolwiek niestety nie wpadłem na to przed debiutem. No nic. 1k PLN to nie jest jakąś wielka strata, nauczka jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mehmed: bardziej mnie boli to że w poniedziałek sprzedałem mabiona po 31,7.. ja zawsze jak coś sprzedam to wystrzeli za 2 dni. To samo było z GME Sprzedałem w grudniu po 17
  • Odpowiedz