Wpis z mikrobloga

Czy #youtube nie przegina ostatnio z przerywaniem film(ik)ów reklamami? Dzisiaj działo się to praktycznie co 2-3 minuty. Ten serwis zmierza właśnie w tę stronę?
#pytanie
  • 124
  • Odpowiedz
@jakis_login: nie wiem co to nf, ale spotify jest darmowe, a za opłatą ściągasz reklamy i masz więcej możliwości. Dokładnie tak samo możesz przeglądać youtube - pozbyć się reklam i dostać możliwości za opłatą. Youtube music jeszcze się rozwija, ale w moim przypadku znacznie przewyższa inne streamingi, ponieważ YT jest pełen trudnodostępnej muzyki, ripów nagrań sprzed lat, które nigdy nie trafią na appla, spoti czy tidal.

Jeśli chodzi o zablokowany ekran
  • Odpowiedz
No vanced super, ekstra, gorzej jak się ogląda YouTube na telewizorze. Zesrać się można z tymi reklamami. Tak samo nie wchodziłem jakiś czas na instagrama, teraz patrzę i kuźwa co 2-3 posty jest reklama jakiegoś gówna. Quo vadis, internecie...


@Vaerlin: ja nie czaję takich ludzi jak ty. Bez urazy oczywiście, ale ja pierwsze co zrobiłem po kupieniu smart tv to włączyłem google i wpisałem:

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=youtoube+smart+tv+no+ads
  • Odpowiedz
jakiś filtr który można użyć na routerze

dnsy reklamodawców trzeba poblokować więc troche ciężka robota


@mienskoduszone: @ElCidX: Youtube teraz tak żongluje serwerami że nie idzie odfiltrować. Testowałem pihole, które filtruje reklamy na poziomie DNS i nie rusza YT.

@ef4L: U mnie na 10 minut materiału mam jedną dwie reklamy na początku i w środku. Mogę je przeżyć niech twórcy w geście mojego uznania mają te $0,001 za moje wyświetlenie.
  • Odpowiedz