Wpis z mikrobloga

Czy #youtube nie przegina ostatnio z przerywaniem film(ik)ów reklamami? Dzisiaj działo się to praktycznie co 2-3 minuty. Ten serwis zmierza właśnie w tę stronę?
#pytanie
  • 124
  • Odpowiedz
No vanced super, ekstra, gorzej jak się ogląda YouTube na telewizorze. Zesrać się można z tymi reklamami. Tak samo nie wchodziłem jakiś czas na instagrama, teraz patrzę i kuźwa co 2-3 posty jest reklama jakiegoś gówna. Quo vadis, internecie...
  • Odpowiedz
@ef4L: Myslalem ze tylko mnie wku*wia. Jeszcze spróbuj coś obejrzeć na apce na tv. To jest piekło XD a nie oglądam na tyle często żeby płacić abonament
  • Odpowiedz
gorzej jak się ogląda YouTube na telewizorze.


@Vaerlin: na android tv jest cos takiego jak smarttube next, na zamkniete systemy smart tv...coz, nastepnym razem kupisz cos z normalnym androidem xD
  • Odpowiedz
@ef4L: walić reklamy, ale wczoraj na youtube na TV kazał mi klikać jakiegoś linka z telefonu z QR kodu wyświetlonego na TV, żeby niby potwierdzić mój wiek... #!$%@?ło?! Na szczęście to był tylko jakiś głupi filmik z memami, więc olałem temat, bo życie jest za krótkie, żeby się bawić w takie cyrki.
  • Odpowiedz
@ef4L: Reklamy w środku materiału mogą być tylko jak filmik ma powyżej 8min, dlatego na 3min filmiku nie masz reklam w trakcie xD im dluzszy film, tym więcej będzie przerw na reklamy. Ale twórcy mogą ręcznie wyłączyć reklamy na swoich filmikach, tylko to to zrobi xD wykup premium jeśli oglądasz na telefonie.
  • Odpowiedz
@tooph: > "przerwy na reklamy i rodzaj reklam ustawia właściciel filmu (np. reklamę bez możliwości pominięcia). Jeśli film jest krótszy niż 8 minut, przerwa na reklamę może być tylko jedna."

O ile co do rodzaju reklamy zgoda, to z przerwami nie do końca. Większość kanałów korzysta z automatycznego umieszczenia reklam, bo nie trzeba się bawić ręcznie i możesz zaplanować publikację filmu nim ten się przetworzy. Dodatkowo, jak chcesz ustawić przerwy
  • Odpowiedz
@jarzabek: abonament na spotify, abonament na nf, abonament na amazon prime - tu dostajesz treści TYLKO jak zapłacisz (z małym wyjątkiem w spoti). na YT treści są za darmo a płacenie za brak reklam to przegięcie. Youtube music to shit :) Nie ma tylu możliwości z Spotify. A odtwarzanie teledysków na zablokowanym ekranie jest głupie, nie uważasz? ;)
  • Odpowiedz
Czy #youtube nie przegina ostatnio z przerywaniem film(ik)ów reklamami?


@ef4L: Przegina to mało powiedziane. Co najlepsze człowiek już jak automat klika na pomiń. Już parę razy miałem tak, że jakiś reklamowany produkt mnie zainteresował i w sumie chciałem uzyskać o nim więcej informacji, ale gdy już sobie to uświadomiłem było za późno bo ją kompulsywnie wyłączyłem xD

walić reklamy, ale wczoraj na youtube na TV kazał mi klikać jakiegoś linka z
  • Odpowiedz
@ef4L: ewentualnie wersja cebula TV -> pi-hole + ten filtr regexowy, kilka msc jako jedyny nieźle działał

V1 - do wklejenia na pi hole

^r[0-9]{1,99}-*sn-*[a-z0-9]{1,99}-[a-z0-9]{1,99}\.googlevideo\.com$


V2 - alternatywa

^r[0-9]+-+sn-+[a-z0-9]+-+[a-z0-9]+\.googlevideo\.com$
  • Odpowiedz
Ja się wkurzyłem, wyjechałem (tylko siecią) do Argentyny i za 7zł/mc mam konto rodzinne bez reklam, a do tego YT Music dla 5 użytkowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz