Wpis z mikrobloga

Troszke pozno ale @axelio (niestety juz nie majacy tutaj konta a szkoda bo byl tu ponad 10 lat aktywnym uzytkownikem) prosi bardzo aby ten fragment filmu trafil do grona pasjonatow #samochody marki #bmw najlepiej z #bialystok aby ocenili to jak on/ona mowi ,,ja to dla beki robi prosze panstwa" ktore bardzo czesto powtarza w swoich produkcjach.

Nie wiem ja to odbieram jako takie trollowanie czy tez #heheszki #przegryw aby miec tzw beke z #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow poniewaz trzeba zwrocic uwage na wysmiewanie sie z imion takich jak Sebastian, Adrian. Nie wiem czy kubol nie dotyczy #jagiellonia oraz innych negatywnych okreslen na fanow #pilkanozna

Prosze mnie nie atakowac, ze nocna itd. Po prostu autor swojego tagu promocyjnego tagu #axeliocontent czyli @axelio chce aby takie info poszlo w eter #motoryzacja i dalej bo jednak zalezy mu na tym aby jego kanaly tematyczne trafialy do wiekszej ilosci odbiorcow.

Pozdrawiam
BananowyKochanek - Troszke pozno ale @axelio (niestety juz nie majacy tutaj konta a s...
  • 10
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: Ciekawe jak z tymi różowymi włoskami będzie taki mądry, jak będzie podskakiwać do drechów to co wtedy? A jedynie co od nich dostanie to srogi wpirdol, a z nimi nie ma żartów. :P

Chciał być samcem alfa, a wyjdzie chyba samiec beta. :P
  • Odpowiedz
@Kaboone1: co najwyżej samica dzetta:)
A tak już na poważnie, chociaż i powyżej wcale nie żartowałem :) , to typ ma poważny problem z psychą... To się kwalifikuje do leczenia i na pewno ma jakąś nazwę.
  • Odpowiedz