Wpis z mikrobloga

† Wtorek, 02.02.2021 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, zostaw intencje w komentarzu. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

·CZĘŚĆ BOLESNA·

1 Modlitwa w Ogrójcu
2 Biczowanie Pana Jezusa
3 Cierniem ukoronowanie
4 Droga Krzyżowa Pana Jezusa
5 Ukrzyżowanie Pana Jezusa

W lutym, za przyczyną św. Stanisława Papczyńskiego, modlimy się wspólnie w intencji nawrócenia ludzi popierających zabijanie nienarodzonych dzieci oraz boże przebaczenie dla matek które dokonały tej zbrodni.

●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● organizacja ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●●

Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu, mogą być także podsyłane anonimowo wiadomością prywatną, tak samo jak zgłoszenia chętnych do wspólnej modlitwy.

Grafik:

→Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

→Jeśli chcesz dołączyć do modlących, to daj znać tutaj lub tutaj.

Jak odmawiać różaniec oraz o różańcu

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem i ich lista na dziś jest w komentarzu do wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz dendrofag - † Wtorek, 02.02.2021 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa
 
Jeśli masz kłopot,...
źródło: comment_1612297268CqxFLCMlqVkFouGVHIc9Np.jpg
  • 15
@dendrofag dziękuję za dotychczasową modlitwę i otrzymane łaski za Boże miłosierdzie za miłość moich najbliższych za ludzi modlących się kochających Boga i bliźniego skromnych cichych pokornych dla których warto żyć. Proszę o pokój i miłość oraz wzajemną zgodę w naszych domach rodzinach pracach między ludźmi. O siły do walki z grzechem, nawrócenie się nałogowców i uzależnionych oraz ludzi gniewnych podłych bluźniących drwiących z Boga wiary religii naszej ojczyzny gardzących Polskością, o pokój
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dendrofag: O zdrowie dla mojego dziadka, siłę, wiarę, miłosierdzie, Dar Ducha Świętego dla moich braci i dla mnie, chciałbym też podziękować za wszystkie dotychczasowe Łaski. Bóg Zapłać!