Wpis z mikrobloga

Panowie, it's over. Postanowiłem odtworzyć eksperyment z TEGO filmiku, żeby zobaczyć, czy w Polsce sytuacja na rynku matrymonialnym jest równie beznadziejna. Cały czas byłem na granicy wejścia w blackpill, co chwila brałem copium, pocieszając się, że będzie lepiej, że w sumie mam nie najgorszą mordę, że przecież różowe nie uciekają na mój widok, a ten brak par na Tinderze to pewnie tylko błąd algorytmu - niestety, stoi przede mną Morfeusz przegrywu i już się nie waham. xD

Konto powisiało dosłownie 4 minuty, zanim spadło - tzn. zanim nie zaczęli oczekiwać weryfikacji, której z wiadomych przyczyn nie jestem w stanie przeprowadzić. Screen przedstawia sytuację po ok. dwóch minutach - ostatecznie stanęło na 18 parach i 4 panów w kategorii "lubią cię", czyli w praktyce parach 22, z czego trzej panowie zdążyli w tym czasie do mnie napisać jako pierwsi. Nie muszę chyba mówić, że trudno mi wyciągnąć tyle par miesięcznie, a jak jakiś różowy napisze do mnie pierwszy to zakreślam tę datę czerwonym kółkiem w kalendarzu. Pluję na spermiarzy, którzy zgotowali mi ten los i są w stanie płaszczyć się nawet przed paniami z tak nienachalną urodą, żeby otrzymać kawałek tzipy, hatfu.

It's over.

inb4 co chcesz w ten sposób udowodnić przegrywie hurr durr - xD

#przegryw #blackpill
koszmareq69 - Panowie, it's over. Postanowiłem odtworzyć eksperyment z TEGO filmiku, ...

źródło: comment_1612292730usC3U7jPqtVqQ49OsSYKGI.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz