Wpis z mikrobloga

TL;DR:


No więc tak.. Jestem Kokosem, siedzę tu z Wami na tym wypoku od 14 lat. Angażuje się w różne projekty muzyczne, głównie jako supporter. Odkąd pamiętam zajmuję się przeróżnym wparciem artystów, w których uwierzyłem. Kiedyś tak wspierałem Kabanosa, gdy mało kto o nich słyszał, a teraz najbardziej jestem zaangażowany mobilizację muzyczną powiatu legionowskiego. Może i nie mam szczególnych zasług i sukcesów, ale trzeba przyznać, że jestem konsekwentny. ;-) Mniejsza o to, do rzeczy.. :-)

Od długiego czasu korci mnie temat radiowego DJ-a i długo się nad tematem zastanawiałem i szczypałem. Nadal mam masę obaw jak miałoby to wyglądać, czy wyjdzie solidnie i czy w ogóle ktokolwiek to doceni. Długo się tak skradałem i chyba jestem gotowy spróbować. Jak by to miało wyglądać?

Chcę zacząć od stworzenia podcastu z prostym założeniem - prezentować dobrą muzykę artystów średnio i bardziej zaawansowanych, którzy nie zostali jeszcze dostrzeżeni przez większą publikę w Polsce ani przez przemysł muzyczny. Przez lata przekonałem się, że w tych mitycznych piwnicach i w tych małomiejskich spelunkach powstaje naprawdę solidna i ciekawa muzyka warta promowania, o której wielu nie ma zielonego pojęcia, a którą wielu mogłoby pokochać.

Dla kogo miałby to być podcast? Dla osób ciekawych dobrej, polskiej muzyki, której normalnie nie usłyszysz w telewizorni, radiu. Dla twórców, którzy chcieliby zaistnieć w świadomości ludzi, którzy chcieliby nawiązywać branżowe kontakty.

Umawiamy się tak, Wy zgłaszacie po jednym waszym najlepszym, w miarę aktualnym kawałku za pomocą poniższego formularza, a gdy zbierze się materiał na godzinę solidnej audycji (od razu uprzedzam, że nie będę puszczać wszystkiego jak leci, będzie selekcja) to zwyczajnie ją zrobię, opublikuję i zobaczymy co się stanie: :-)
https://forms.gle/GhHzxVZvoBvvFqUp9

A no i mam nadzieję zrobić listę przebojów, w której będziecie mogli głosować na kawałki, które spodobały się Wam najbardziej. :-)

Od razu mówię, że nie mam jeszcze pomysłu na nazwę podcastu więc tagu jeszcze nie zakładam. Na razie plusujcie ten wpis jeśli chcecie być wołani.

Dzięki za zgłoszenia, nie obawiajcie się zgłaszać Waszej muzyki, najgorsze co się może stać to to, że nie zostanie wyemitowana. :-) Pomyślcie lepiej co się może stać w najlepszym wypadku.

#tworzeniemuzyki #produkcjamuzyki #tworczoscwlasna #gitaraelektryczna #gitarabasowa #pianino #syntezatory #perkusja #spiewajzwykopem
K.....s - TL;DR:
SPOILER

No więc tak.. Jestem Kokosem, siedzę tu z Wami na tym wy...

źródło: comment_1612261169xgMTlvP502elxqORLkdtxY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach