Wpis z mikrobloga

Poszedłem do #kaufland dosłownie na 10 minut, wróciłem i okazało się, że dostałem karę bo to parking płatny i trzeba bilecik na szybę dać, tylko pierwsze 2h jest darmowe. Jest sens pisać do nich reklamację/odwołanie od tej kary czy to z góry przegrana sprawa? Proszę o wypowiedź osoby, które się orientują w temacie.
#parking #zielonagora
  • 27
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@plawio: Jeżeli jest napisane, że masz dwie godziny darmowe, ale i tak musisz pobrać bilecik, to chociaż byłbyś tam minutę, to nie dostosowałeś się do zasad parkingu sklepowego, nie?
  • Odpowiedz
@plawio: dobrze ci powiedział. Wszędzie regulamin wisi jak byk i wiadomo, że trzeba pobrać bilet, bo skąd ktoś ma wiedzieć ile tutaj stoisz? Płać i przestań płakusiać na wykopie.
  • Odpowiedz
@ogrod87: kolejny 1000 iq dla którego wszystko jest oczywiste xD wyobraź sobie, że nigdzie w tym mieście nie ma parkingu płatnego przy markecie a tutaj byłem pierwszy raz
  • Odpowiedz
@ogrod87: a byłeś kiedyś zabiegany z rana i zapomniałeś czegoś? czy całe życie na garnuszku u mamusi i nie śpieszyłeś się do roboty nigdy? pajac.
  • Odpowiedz
@ogrod87: po pierwsze to nie przy każdym Lidlu. Raczej tylko w miastach gdzie jest problem z parkowaniem.
a po drugie to ty nie potrafisz czytać xD bo OP pisał o kauflandzie
@plawio tak jak ktoś pisał jak masz paragon to możesz się odwołać
  • Odpowiedz
@ogrod87: to się zajmij swoją firmą domem dziećmi i babą poważny panie a nie #!$%@? się do dyskusji, w której nie masz nic merytorycznego do przekazania tylko pokazać jaki to ty jesteś ogarnięty bo ZAWSZE czytasz wszystkie znaki dookoła ciebie xd
  • Odpowiedz
  • 0
@jamesbond07: bo jasno piszę, że proszę o wypowiedzi osób, które coś na ten temat wiedzą, a tu przyjdzie taki moralizator mądrala i walnie tekstem typu „TRZEBA BYŁO PATRZEĆ NA ZNAKI” i zadowolony. Nie dla każdego 50zl to jak splunąć, ja jeżdżę ekonomicznie, oszczędzam pieniądze gdzie mogę, bo ciężko na nie pracuję. A przyjdzie taki baran, zesra się pod wpisem i zadowolony. Standardowo, pytac na tym portalu o coś to 10 odpowiedzi
  • Odpowiedz