Wpis z mikrobloga

Spokojniejszy tag dla holderow gdzie mozemy sie powymieniac spostrzezeniami i informowac jak wyglada aktualna sytuacja bez zbednego spamu szczurow czekajacych na nasze straty czy papierowych zielonek. W przyszlosci bedzie mozna sie tutej zgadywac na inne akcje z reddita.
#leszczymygrubasa
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD HOLD
  • Odpowiedz
Skromne 4 akcje kupione po średniej ~310 USD. Rąk nie wkładam pod tyłek, bo trzymam pomimo wszystko.
Dopóki kurs się będzie trzymał w miarę wysoko, dopóty Melvinek będzie płacił odsetki od shortów. HOLD i nie przejmować się wahaniami cen! :)
  • Odpowiedz
Obejrzałem sobie z ciekawości film, który był polecany na tagu giełdy pt. Big Short i mam po nim mocno mieszane uczucia. Wydaje mi się mało realne aby Melvin nie został uratowany przez JP Morgan a straty odbiją sobie gdziekolwiek indziej. Oczywiście moje akcje trzymam i na ten moment nie myślę o sprzedaży. Obawiam się tylko czy dobrze zrobiłem kupując je poprzez Revoluta, bo mogą jednym ruchem zablokować sprzedaż.
Takie moje luźne przemyślenia.:)
  • Odpowiedz
@Szokobons: osobiście uważam ze, grube ryby znajdą sposób by nas wydymać i sugerowałbym wyciągnięcie przy 20% zysku połowy tego co wpłaciliśmy. Myślę ze ich stać na wymyślenie pomysłu dzięki którym będą najmniej stratni
  • Odpowiedz