Wpis z mikrobloga

@Login358: opowiedz jak to wygląda od rejestracji już po jazdę, proszę. Chciałbym sobie pośmigać weekendami for fun i się zastanawiam właśnie nad tym. Nawet mi ciężko skonstruować dokładne pytanie, ogólnie mnie to interesuje. Pracujesz przez pośrednika?
@vargemp: rejestrujesz się przez stronę,później przysyłają plecak i reszte za którą będzie pobrana kwota2x60 przy 2 pierwszych rozliczeniach,dosyć długo się czeka zanim zaczniesz jeździć,zależy to też od miasta i zapotrzebowania na kurierów.Z tego co wiem to np w Warszawie są spore braki,a są miasta że rekrutacja jest wstrzymana,musisz sprawdzić.Okresy rozliczeniowe co 2 tyg.Ja jeżdżę też dodatkowo bo mam pracę do 16-tej.Zarobki zależne od ilości godziny,długości kursów, mnożników,pogody i stawki gwarantowanej(w jedym
@wylew: Nie do końca, chociaż to może zależeć od miasta, wiem że minął tydzień, ale może uda mi się troszkę naprostować, bo jestem na świeżo po rejestracji.

Nie wiem, czy rzeczywiście jest ta opłata 2x60, ja widziałem albo od razu 105 złotych za torbę samochodową (bo zakładam, że taka Cię interesuje), albo 5x21 co tydzień. Auto nie musi być zarejestrowane na Ciebie (ale to może być kwestia partnera). Ja na przykład
@JanuszGrabulon: W Uber Eats można jeździć kiedy się chce czy trzeba zgłaszać dyspozycyjność i są jakieś dyżury? Czasami mi się nudzi i mógłbym dla przypomnienia sobie czasów młodości trochę pojeździć, ale jak mam mieć jakieś dni w które muszę jeździć to trochę słabo.
@JanuszGrabulon: dzięki. A jak sprawa wygląda z zarobkami plus/minus? Wychodzi się chociaż za paliwo na zero? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam odblokowane PW jeżeli wolałbyś tam odpowiedzieć, ja do Ciebie napisać nie mogę.
@ArekJ wiesz, powiem tak. Na razie jestem na etacie więc jeżdżę bardzo mało, natomiast udało mi się w 3 dni zarobić około 230 złotych a wydałem na paliwo 130,z tym, że jeździłem też dużo prywatnie. Ale partner oddaje trochę z vatu jeśli się u niego zarejestrujesz