Wpis z mikrobloga

@d3cybelek: Wlasnie nic nie wystawili w zestawie o to sie rozchodzi. Zestaw to jest jak przychodzi Ci zafoliowane w specjalnym bundlu. Obecna sytuacja to tak jakbys kupil lodówke, kabel do telefonu i laptopa i chcial zwrocic kabel a oni ze tylko z lodówką i laptopem. Przeciez jakbym do tego zakupu dodał nie wiem.. hulajnoge elektryczna to bym mial poprostu kolejna pozycje na fakturze i tez nie moglbym jej zwrocic?
to samo można powiedzieć o neonet, sprzedawanie starych gier po cenie z dnia premiery.
Żaden sklep takiego januszowego zestawu nie dodał ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Także nie są bez winy kolego ;).

1. TLOUPII - 169 zł
2. CP - ok. 90 zł
3. GOT - ok 100 zl
= janusztwo na ok. 350 zł.

a podaje ceny z marketów "świąteczne". Sami nawet podczas sprzedaży tych pakietów mieli
@stormkiss: Każdy, kto to kupił (włącznie ze mną) domniemam, że zrobił to z pełną świadomością. Trzeba poprostu mieć do tego luźne podejście spróbować zawsze warto ja sobie spokojnie czekam nie uda się to niech odeślą i ja sobie to gdzieś na spokojnie upłynnię w jakiejś bardzo atrakcyjnej cenie, gdzie kupujący będzie jeszcze zadowolony. W życiu nie chciałoby mi się wydzwaniać czy pisać całe pisma do UOKiKu, bo nie mam na to
@Danio_1992: Każdy, kto to kupił (włącznie ze mną) domniemam, że zrobił to z pełną świadomością.
tu nie bylbym tego taki pewien. Mysle, ze niektorzy juz od poczatku wiedzieli, ze beda walczyc o zwrot ;)

@jakubiak-patryk: Także nie są bez winy kolego ;).

Nie oceniam tutaj winy czy jej brak w Neonecie. Po raz kolejny, bo nie wiem, moze nie zrozumiales czy cos. Jesli ktos uwaza, ze Neonet pojechal po januszowemu,
Nie no pewnie akceptujmy takie podejście, niech januonety wykupią wszystkie konsole i sprzedają bundle
-konsola
-stary ser
-pudełko fabry śnieżka
-grę na xboxa
-myszkę dell
promocyjna cena 7k

Nie stać Cię biedaku? idź do pracy przecież to normalna oferta, na dodatek promocja ( ͡° ͜ʖ ͡°)