Wpis z mikrobloga

Przecież jakby się nie zaszczepili to by ich #!$%@? z roboty xD


@Elec: no przecież. Każdy kardiochirurg drży o pracę, bo już czeka 10 na jego miejsce jak mu się nie podoba.
  • Odpowiedz
@Chuseok nie chcę Ci burzyć tej wizji świata, ale info od ludzi z mojego bezpośredniego otoczenia pracującego w służbie zdrowia to kwitnie proceder podbijania glejtow o przyjęciu szczepionki bez jej faktycznego przyjmowania:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Chuseok: przecież jak lekarz robi w 5 miejscach i zapiszę się na szczepienie tylko w jednym to śmiało można napisać że tylko 20% lekarzy chciało wziąć szczepionkę :-D
  • Odpowiedz
Przecież jakby się nie zaszczepili to by ich #!$%@? z roboty xD


@Elec: no i bardzo dobrze. Chcesz być szurem, to sobie bądź, ale pracownicy służby zdrowia powinni jednak dbać o zdrowie swoich pacjentów, a nie ich zarażać.
  • Odpowiedz
@portas91: nie chcę Ci burzyć tej wizji świata, ale info od ludzi z mojego bezpośredniego otoczenia pracującego w służbie zdrowia to kwitnie proceder podbijania glejtow o przyjęciu szczepionki bez jej faktycznego przyjmowania:)

Czy to sprawdzone info od kolegi geja który nie popiera marszu równości?
  • Odpowiedz
@Seropusz dokładnie o to chciałem zapytać. Mam w rodzinie lekarzy, znam medyków oraz osoby z apteki. I wszyscy się zaszczepili.

Pssst, pewnie kłamie no bo wiecie - opłaca mnie Big Farna XD
  • Odpowiedz