Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chuseok: #!$%@? z tym czy się zaszspili. Czy wy #!$%@? widzicie, że na jednego lekarza przypada 300 Polaków ( _)
  • Odpowiedz
@portas91 a czyli slyszales od kogoś kto zna kogoś kto kiedys pracował w przychodni? Mireczku ja pracuje w covidovym szpitalu, wszyscy się szczepili a ja osobiście byłam jedną z pierwszych zaszczepionych osób w Polsce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@portas91:

nie chcę Ci burzyć tej wizji świata, ale info od ludzi z mojego bezpośredniego otoczenia


ZAORANE WIZJA ŚWIATA ZNISZVZONA, P O T Ę Ż N Y WYKOPEK PODZIELIL SIE INFORMACJAMI Z PIERWSZEJ RĘKI


  • Odpowiedz
Sam osobiście się zaszczepie najszybciej jak się da, ale to nie zmienia faktu, że takie rzeczy się dzieją.


@portas91: na pewno się dzieją, bo w 40 milionowym kraju na pewno sie trafią takie dzbany, ale to jest jakiś marginalny proceder
  • Odpowiedz
@Desperated daleki jestem od foliarstwa i sam się zaszczepie, a mówię tylko o zjawisku, którego byłem świadkiem, a jego skali nie znam. Nawiasem mówiąc, kultura Twojej wypowiedzi świadczy tylko i wyłącznie o Twoich brakach, które nadrabiasz obrażaniem i nadmiernym "XDDDD"
  • Odpowiedz
@Chuseok: #!$%@? pamiętam jak było #!$%@? przez miesiąc, że połowa lekarzy się nie szczepi, że w całych szpitalach brakuje chętnych, satysfakcja nie do opisania, to info powinno być mocniej nagłośnione.
  • Odpowiedz