Wpis z mikrobloga

Motomirki, o co chodzi w następującej dziwnej sytuacji? Szukam auta do 100.000 PLN, mam upatrzone (cena 95.000) a tu w opisie oferty oficjalnego dealera:

Cena katalogowa wynosi 103 790 zł, a cena w ogłoszeniu dotyczy samochodu z upustem rocznikowym oraz rabatem na firmę lub grupę zawodową (oferta dotyczy poniższych grup):

- Lekarzy i farmaceutów
- Grupa MON: policjant, strażak, żołnierz, leśnik. służba celna, straż miejska.
- Osób niepełnosprawnych z orzeczeniem
- Nauczycieli akademickich
- Górników
- Prawników
- Osób duchownych
- Rolników posiadający min. 2ha ziemi

Mamy też dodatkowe zniżki dla duchownych oraz klientów VIP tj. ludzi wpływających na formowanie pozytywnego wizerunku marki KIA ze świata mediów, sportu, biznesu, kultury, nauki i sztuki, którzy są niepodważalnymi autorytetami
z danego regionu Polski.

Co to ma być za dziwny obyczaj, rabat dla rolnika z 2 hektarami, księdza i prawnika ale dla programisty nie? To jest jakaś oficjalna grupa zawodów uprzywilejowanych, czy tylko wybryk tego dealera?

#motoryzacja #samochody #pytanie
slynnyprogramista - Motomirki, o co chodzi w następującej dziwnej sytuacji? Szukam au...

źródło: comment_1612135797cqHwxSuSyRthLywbxsebxz.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@bycjaktommyleejones: @slynny_programista: Mnie nerwi sam fakt że ceny są negocjowalne - co to ma znaczyć w ogóle? Im ktoś jest większym kombinatorem czy cwaniaczkiem tym więcej ugra? Nie będę próbował zapędzić w narożnik sprzedawcy to znaczy że to ja jestem frajerem? Dziwi mnie to. Powinny być ceny jednoznaczne i koniec.

Tesla to wprowadziła - mimo że jej nie cierpie to musze przyznać mega plus! Tak samo to że
  • Odpowiedz
@Saeglopur: Negocjacje to kominowanie? O czym mowisz? Masz pieniadze to plac tyle co w katalogu stoi i nie bedziesz musial sie #!$%@? ze sprzedawca samochodow. I taki pro tip. Samochod ma rok produkcji, wiec teraz chca pogonic te co zrobili w 2020, a nikt nie zaplaci za taki sam samochod, ktory w momencie odsprzedazy jest rok starszy na papierze, pomijajac zupelnie kwestie liftingu i paru innych aspektow ktore maja wplyw
  • Odpowiedz