Wpis z mikrobloga

Mam już parę lat PCta, który służy mi wyłącznie do grania amatorsko w rocket league i cs:go. Chciałbym wycisnąc w tych grach więcej fpsów.
Podpowie ktoś jakie podzespoły wymienić w kwocie tak do 600zł? Sam jestem zielony jeśli chodzi o hardware. Symbol płyty głównej to MSI Z77A-G43, karta GTX 650 Ti Boost, 8 GB Ram, Intel Core i3-3220 3.30 Ghz. #komputery #hardware
  • 14
@foullyCE: lepszy tzn? Mógłbym trochę dorzucić, na razie orientuje się tylko czy w ogóle upgrade tego co mam ma jakiś sens. A jak to jest z dyskiem SSD? Czy do tej płyty głównej można byłoby go dorzucić?
@Matis121: to o procesorze pisalem do drugiego Mirka. On zaproponował słabszy procesor i mocniejsza grafikę. Chcialem tylko poznać jego opinie.

W Twoim budżecie na lepszy procesor nie masz co liczyć. Lepsze procesory wymagaja wymiany płyty głównej i razu więc w sumie całego kompa.
Co do dysku to bierzes dowilny ssd pod sata.
nie lepiej dorzucić do lepszego procesora?


@foullyCE: Ale co ty byś chciał tam za super lepszy procesor wsadzać? Wedłług mnie 3470/3570 jeszcze jako tako są dobrze wyceniane. Ceny i7-37xx są chore, a dostajesz tylko 4 ekstra wątki.

A jak to jest z dyskiem SSD? Czy do tej płyty głównej można byłoby go dorzucić?


@Matis121: Pod SATA jak najbardziej, jednak nie da ci to kopa w grach, najwyżej szybciej będą się
a ta kioxia nie jest przypadkiem pozbawiona pamięci dram?


@foullyCE: W końcu tani dysk. Jednak ten trzyma parametry, pamięci Toshiby to czołówka i w tej cenie żal nie brać.