Wpis z mikrobloga

@cebulandia: Przypomina mi się Boguski. Statystyki co innego, a jak to wyglądało wiadomo. Nie da się bronić piłkarza jak ten marnuje 2 setki i przegrywasz mecz. Wiadomo może mieć świetne procenty, instat czy jak to się tam nazywa itd. Istnieją trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, okropne kłamstwa i statystyki. Gdyby wykorzystał chociaż jedną z tych sytuacji to ten mecz by inaczej wyglądał i dla Wisły i dla niego. To był słaby mecz
  • Odpowiedz
@RussianSpy: @Okayama: @kelesch:
nie wiem, nie mam insta, ale może być. Wiem że od samego transferu ciągle jest hejtowany, pytanie czy słusznie? Wiem, że nie jest to nie wiadomo kto, ale #!$%@? mnie ciągłe szukanie ofiar. Jechanie Boguskiego, Bashy, Silvy, Chucki, bo zawsze musi być ktoś do kogo trzeba się #!$%@?ć.
Wrzuciłem statystyki jako odpowiedź faktami, na te całe #!$%@? o wozie z węglem, które widzę od pierwszego występu
  • Odpowiedz
@cebulandia: Mi się wydaje, że gość ma problem tylko i wyłącznie z głową, psychiką. Jak go obserwowałem w mediach społecznościowych na filmowanych treningach to gość błyszczał techniką, strzelał same okna, trenował dobrze. Znalazł sobie dziewczynę, to błyszczał w meczach, teraz znowu ma problem. Trzeba znaleźć tą jego dziewczynę, niech mu da, ze dwa razy przed meczem.
  • Odpowiedz