Wpis z mikrobloga

@tonamini:

Po drugie widzę plusy u Ciebie na wykresie co znaczy że coś tam kupiłeś jeśli screen jest Twój :)

Cóż, nie jest. ¯\_(ツ)_/¯

Bo osób które kompletnie nie zgłębiły nic, a nic jest tutaj multum i tworzą niesamowity spam, a googlowanie boli.

I czemu uważasz, że mam jakiekolwiek prawo wypowiadać się w ich imieniu, że zadajesz mi pytania odnoście całej grupy osób?

Wracając do mojego pytania: czyli rozumiem, że Google,
A masz jakiekolwiek pojęcie pytając o pre-market i after-hours? No chyba nie mordeczko XDDDD Więc z automatu trafiasz do tamtej grupy :)


@tonamini:
No nie, nie mam. I dlatego pytam.
Nawet nie wiedziałem, że takie coś istnieje. A skoro nie wiedziałem to jak miałem googlać coś, czego istnienia nie byłem świadomy.
Ba, ja się nawet nie pytam o pre-market i after-hours, bo nie byłem świadomy istnienia takich mechanizmów.
Za każdym razem
@Polinik: Jeśli nie wiem nic o giełdzie to np google hasło jak "abc inwestora" "podstawy inwestowania", a nie zadaje niepotrzebne pytania na wypoku. Serio ta wiedza nie boli i być może uchroni Cię przed przyszłymi stratami, pamiętaj że ludzie z większym stażem tylko czekają na takich jak Ty
@tonamini:
Tak, będę czytał godzinami o wszystkich mechanizmach giełdowych, żeby wyłapać, czemu Revolut ma inną politykę prezentowania cen niż reszta. Serio?
Ludzi z innych specjalistycznych tagów (Excel, programowanie, grafika, itd) też należy odsyłać do podręczników oprogramowania zamiast po prostu udzielić odpowiedzi? XD

Ba, nawet sam wolisz zadać pytanie na wypoku, zamiast wczytać się w dokumenty, hipokryto.
Polinik - @tonamini: 
Tak, będę czytał godzinami o wszystkich mechanizmach giełdowyc...

źródło: comment_1612116746s3ryG0mUwzRWsUg3vZbiV8.jpg

Pobierz