Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, mam problem natury sercowej. Po krótce, jestem kierowca TIRa, nie ma mnie w domu ok. 10 dni na 3 dni wolnego. Jeżdżę na Hiszpanie. Problem w tym że nie mogę znaleźć #rozowypasek bo gdy usłyszą że jestem kierowca to mnie blokują i usuwają parę. Ale wiem ze nie jest to głównym powodem. Domyślam się że tu chodzi o mój wygląd. Laski przeważnie lecą na brunetów. Znam takiego jednego kierowcę z Gdańska (ma 10 min pieszo do Saturna) i co trasę ma inna dziewczynę.. A nadmieniam że jest już 35 letnim kawalerem. Robię co mogę, ostatnio wyleczyłem zęby za 900 PLN a teraz zamierzam iść do ortodonty a potem na wybielanie.. Wszystko małymi kroczkami. Jestem z małej miejscowości na Podlasiu jeżeli to ma jakieś znaczenie. Samotność w trasie już mi siada na głowe ale pieniądze trzymają.. Chciałbym zmienić pracę aby być częściej w domu ale co to da skoro i tak suma moich znajomych wynosi 0. Prawdopodobnie przez to że jestem toksycznym człowiekiem. Przepraszam.. Chciałem się komuś tylko wyżalić. #zycietruckera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60168d455e3a1c000abb429a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 15
  • Odpowiedz