Wpis z mikrobloga

O co chodzi z narzekaniem na Wolfenstein II: The New Colossus? Właśnie ukończyłem i bawiłem się tak samo dobrze jak przy The New Order, nie wiem nawet czy nie troszkę lepiej, udało się przejść na najwyższym, lekko w kość dało, ale na niższym poziomie trudności to byłoby po prostu lecenie do przodu, tak musiałem trochę kombinować, a wy jakie macie zdanie? Co ma New Order lepsze?
#ps4 #gry #ps5 #wolfenstein
  • 12
@camos: jedynie na co moglem narzekac to to ze moje ps4 probowalo wystartowac z szafki podczas gry xD

No i na to ze Bethesda to barany i w psnow byla/jest angielska wersja jezykowa, ale to juz czepianie bo akurat to mi jakos wybitnie nie przeszkadza.
@Dante27: No ja chyba 2 razy podchodziłem na PS4 do 2, ale zawsze mnie coś rozpraszało i w końcu na PS5 sobie przeszedłem, no mnie brak polskiego by wkur... :D
@Mazurskimazur: krotki jest Wolf, zajal mi chyba z 15h, bo gralem na najwyzszym i no zajelo mi to pare dni, a no i staram sie jak juz odpale singla to grac tylko w to a nie mieszac wiele gier :D
@camos: Young Blooda kupować niech Ci bozia broni! Gra jest fatalna i tylko się #!$%@?, jak bardzo ją położyli. A solo to już w ogóle jest dramat, bo musisz niańczyć bezużyteczne AI, którego śmierci zużywają zapasowe życia, a gdy te się skończą to game over. Daruj sobie, szkoda nerwów.