Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #wykop #oswiadczenie
Do neur*pków zaczyna w końcu docierać "oczywista oczywistość", że od kiedy zalali Wykop, to poziom portalu szura po dnie.

Jako, że użytkuję Wykop od czasu pierwszych znalezisk o eRepublik, to mogę pozwolić sobie na stwierdzenie, że wiele już widziałem na tym portalu i z tego też względu podzielę się z wami pewną "tajemną wiedzą".

Czy tego chcecie, czy nie, neur*pki będą traktowane ulgowo, ponieważ pisząc prowokacyjne posty, podjudzają i "zmuszają" do generowania kolejnych postów (a więc i kolejnych kliknięć, odsłon reklam etc.) użytkowników, którzy dają się sprowokować przez te śmieszne, sztuczne wojenki ideologiczne.
Dla właścicieli Wykopu obecność lewicującej bojówki trolli (środowiska GW, KP itp.) na Wykopie była zawsze na rękę, ponieważ miała spowodować, że serwis straci łatkę prawicowo-konserwatywnej społeczności, którą zyskał jakieś dziesięć lat temu.

Wiele wielkich portali zatrudnia trolle do napędzania ruchu na forach (trochę starsi internauci z pewnością znają Antka-Emigranta, Czulego-Wojtka, czy też Jasia-Smietane), ale czy to samo dotyczy Wykopu?
sznuk_niewiemchocsiedomyslam.gif

Widać jednak, że z tolerancją dla trolli przesadzono do tego stopnia, że ludzie coraz częściej odpuszczają sobie odwiedzanie portalu.

A może to wina entropii?...

źródło: comment_1612091061irpKiGVlezRnOQqelgBJCF.jpg
  • 22
@Trolljegeren Z nimi się nie da dyskutować, rozmawiać, nawet najinteligentniejsze twierdzenie, które poprzesz dziesięcioma konkretnymi argumentami i przykładami odbiją hasłem 'prawak się zesrał XD' itd. Jak widzę twory typu karoluk to #czarnolisto od razu, szkoda czasu i nerwów. Prędzej się ze ścianą dogadasz.
@dqdq1 no to porozmawiajmy
-Wykop- Użytkownik cukrzyk3000 za wielkie manipulacje i oszustwa zbanowany na 3 miesiące, gdzie prawicowi użytkownicy dostawali dłuższe bany za mniejsze przewinienia.
-Większość internetowych portali- Banowanie lub usuwanie wpisów za obrażanie murzynów, czy osób o innej orientacji, gdy posty obrażające katolików wiszą sobie ile chcą.
-Telewizja- Celowe pomijanie Konfederacji na większości kanałów informacyjnych.

Sam zostałem usunięty z jedej grupy Facebookowej, bo napisałem, że grupa od gry komputerowej to nie