Wpis z mikrobloga

@Menefe: To zalezy czy możesz iść do domu i spać albo na zakupy do kaufland, czy siedzieć tam, bo jak siedzieć to jeszcze większy przegryw bo się dłuzy. Opcja 1. gryzie, opcja 2. nie, bo jest wiele takich prac
@Djapko: Kaufland to sklep dla biedaków, są lepsze marki bardziej ekskluzywne ale, że ich nie wymieniłeś to trudno, nie każdy może być elitą, prawda? Znajdź mi drugą taką samą prace w której pracuję się tylko 2 godziny dziennie zarabiając 25 tysięcy netto miesięcznie z samej pracy? Nie doliczam wolnego czasu który mi zostaję na dodatkowe zarobkowe zajęcia.
@Djapko: Jak pracujesz jak niewolnik z przymusowymi nadgodzinami i 40h programowej pracy to trudno, nie mój problem ¯_(ツ)_/¯. Kaufland dobry? Przyjrzyjmy się temu bliżej, masa chińskich, gorszych jakościowo ofert non-food, śmieciowe żarcie dostępne w każdym sklepie o tych samych cenach, niczym szczególnym się nie wyróżnia. I Ty piszesz, że jest dobry?
@Djapko: Pomijając czy to bajt czy nie, czy po prostu wysryw jakiegoś banana.
To trzeba zauważyć, że większa część społeczeństwa nadaje się tylko do pracy na etacie.
Przychodzisz, robisz 8h i wracasz do domu, nie jestes za nic odpowiedzialny, czy robota wyszła czy nie, to masz w dupie. Nie każdy nadaje się do prowadzenia biznesu.
Uważam też, że konflikt między pracodawca-pracownik czy biedny-zamożny będzie zawsze, bo jeden drugiego nie potrafi zwyczajnie