Wpis z mikrobloga

@mateusz-bylinski: polecam do hobby dorzucić naukę języka polskiego, nie ma takiego słowa jak "jestectwo" i nie tłumacz się autokorektą czy missclickiem, bo te litery nie są obok siebie
Poza tym dam 4/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mateusz-bylinski: to co jest na obrazku to po prostu rozrywka. To że po pracy ktoś ma ochotę poćwiczyć żeby się odstresować albo polezec na kanapie przyswajając coś lekkiego nie znaczy że nie ma innego hobby
  • Odpowiedz
@mateusz-bylinski: Mocne słowa jak na kogoś, kto ogląda patostreamy. Mówisz, że książki to nie hobby, ale hazard, sprzątanie i "stuka prowadzenia sporów" już tak? xD
Widać, że jesteś jednym z tych Tinderowych napinaczy, co piszą do lasek, które mają podróże albo Netflix w zainteresowaniach, że nie mają zainteresowań, by się dowartościować( ͡° ͜ʖ ͡°)
zielonka18 - @mateusz-bylinski: Mocne słowa jak na kogoś, kto ogląda patostreamy. Mów...

źródło: comment_16120945120Ck3kHVS2Kpxpt2awYu76g.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Klepajro: szczerze to mnie nie zapiekło bo programuje w wolnym czasie i rysuje i robię muzykę do tego. Zdarza mi się też czytać poezje uprawiać sport ale serio nie rozumiem czemu cię obchodzi co inni robią w swoim czasie xd
  • Odpowiedz