Wpis z mikrobloga

Trochę #chwalesie
Może nie jest to takie szałowe, ale pierwszy bieg. A po tętnie widać, że wysiłek był. Ulańcem nie jestem (BMI 21,8), ale kondycja leży, oddech szybko tracę. Mięśnie dają radę, ale płuca wysiadają. Zdziwiło mnie, że powyżej połowy nawet w ręce zimno mi nie było już, fajna sprawa. Tylko żeby zrobiło się cieplej, bo mam problem z parującymi okularami (,)
#bieganie
źródło: comment_1612080097qhJplSqSM8BGsK90yLBaRZ.jpg
  • 10
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: szacunek za ruszenie się, ale jesteśmy na wykopie więc mam małe ALE. Sam jakimś ekspertem nie jestem, więc potraktuj moje ale jako może wskazówkę, ale przy tempie 13:16min/km prędkość wychodzi niecałe 5km/h. 6km/h jest uznawane za szybki marsz, więc "bieg" był w rzeczywistości marszem. No i jeśli nie masz 60 lat i mówisz, że nie jesteś ulańcem, to przy marszu wykręcić tętno 180 to jest podejrzane i ja bym zaczął
@ladzik: słuszna uwaga, nie biorę tego w ogóle za krytykę! Na szczęście miałam badania kardiologiczne (wymagali do pracy) i mogę zapewnić, że z moim serduchem jest wszystko w porządku. I nie było to wcale tak dawno, bo parę miesięcy temu xD
I dodatkowo, moje wyniki są z Mi Banda, który uśredniał bieg razem z postojami. Mój niebieski ma lepszy sprzęt i u niego ładniej to widać, że sam bieg był sprawniejszy
źródło: comment_1612107076oMhqckMARLAI403zNN2dE3.jpg