Wpis z mikrobloga

Hej, jak tam zrzutka na #pieklomezczyzn ? Uzbieraliscie 4 koła i co dalej? Bo o autorze słuch zaginął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #protest #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Przy okazji pytanie - czemu przypomina wam się że jesteście dyskryminowani akurat zawsze wtedy gdy na sile przybiera strajk kobiet? Kiedy jest cisza i moglibyście rzeczywiście zaistnieć to wy też się chowacie. Ciężko w tej sytuacji nie pokusić się o stwierdzenie że #pieklomezczyzn to pretekst do odwrócenia uwagi lub jakiś rządowy pomysł na podzielenie społeczeństwa #60groszyzawpis
  • 82
  • Odpowiedz
@olcayn: btw:
Ja: co się stało z kasą ze zbiórki?
Ty: kwiik, różowe tylko umieją się przypierdzielac, sedzia-kobieta uciska mężczyzn, kwik

Jak to nie jest definicja bólu dupy to ja nie wiem co jest xD
  • Odpowiedz
@Kowixx: na #!$%@? takie posty skłócające ludzi? Tak z jednej tak i zdrugiej strony. Poziom dyskusji w Polsce to dno i gówno dlatego nie lubię rozmawiać bo zaraz przyjdzie jakis kretyn i zamiast dyskutować i wyjaśniać sobie sprawy to drą na siebie #!$%@? jak upośledzeni...
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak dlaczego uważasz, że ten wpis skłóca ludzi? OPka zadała nurtujące ją pytanie bo to co robią wykopki z #pieklomezczyzn właśnie wygląda jak próba skłócenia. Więc pyta o powód takiego zachowania.
Jak na razie jedyny mocno atakujący i skłócający komentarz pod tym wpisem jest nad Twoim.
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak hmm... Ja się z tego naśmiewam, że ludzie wpłacili na oczywiste oszustwo ale tym samym mnie to interesuje bo uważam, że takie rzeczy nie powinny mieć tu miejsca i powinna być jakaś reakcja ze strony wykopu. Więc tak, z jednej strony mnie to bawi, z drugiej #!$%@? i chciałabym coś z tym zrobić, bo ostrzegałam i zgłaszałam to gówno, a zostałam zaminusowana.
Tag #pieklomezczyzn od początku był w kontrze do #
  • Odpowiedz
@chrominancja: nie wiem, nie śledzę tagu ani całej inicjatywy, zauważam jedynie fakt, że beka krecona jest obustronnie, kobiety z facetów w faceci z kobiet. Swoją drogą przypomina mi to darcie łacha z tej całej Lu co niby została zepchnięta pod tramwaj i później były zbiórki na pomoc czy coś tam. Ten sam poziom frajerstwa w takim razie
  • Odpowiedz
@chrominancja wiesz co, pisałem że to lecenie w kulki pod pierwszymi 2-3 znaleziskami w tej tematyce, dodatkowo pokazywałem że wspaniały esej który się tam pokazał to zwyczajna przeklejka z Onetu czy WP. Jeżeli pomimo tego znaleźli się chętni do wpłacania im kasy, to ja mam to w dupie, ich uratuje co najwyżej przysłowiowe "nabranie wody w dupę".
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak ja się ogólnie z Tobą zgodę. Te kłótnie są bez sensu i sama czasami daję się w nie bezmyślnie wmanewrować ale akurat tutaj, w tym wpisie nie widzę chęci do beki tylko raczej złość, że ktoś celowo nakręcał jedną stronę na drugą i jeszcze chciał za to pieniądze.
  • Odpowiedz
@Kowixx: Ja tam codziennie pamiętam że jestem dyskryminowany. Prowadzę sprawę w sądzie rodzinnym, a moja partnerka bierze dofinansowanie z Unii i ma dodatkowe punkciki za płeć.
  • Odpowiedz
@Kowixx: To nie są dwa osobne tematy. W obu przypadkach głównym zapalnikiem jest aborcja, która dotyczy mężczyzn i kobiet. Postulaty strajku kobiet nie ograniczają się tylko do aborcji. To samo masz z piekłem mężczyzn. Dlaczego strajk i piekło trzeba rozgraniczać płcią ? Wszyscy przecież jesteśmy ludźmi.
  • Odpowiedz