Wpis z mikrobloga

Hej, jak tam zrzutka na #pieklomezczyzn ? Uzbieraliscie 4 koła i co dalej? Bo o autorze słuch zaginął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #protest #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Przy okazji pytanie - czemu przypomina wam się że jesteście dyskryminowani akurat zawsze wtedy gdy na sile przybiera strajk kobiet? Kiedy jest cisza i moglibyście rzeczywiście zaistnieć to wy też się chowacie. Ciężko w tej sytuacji nie pokusić się o stwierdzenie że #pieklomezczyzn to pretekst do odwrócenia uwagi lub jakiś rządowy pomysł na podzielenie społeczeństwa #60groszyzawpis
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kowixx czemu przypomina wam się że jesteście dyskryminowani akurat zawsze wtedy gdy na sile przybiera strajk kobiet?
Czemu to cię dziwi do cholery? To jest dziwne jeśli jednemu psu byś rzucała mięso, kości i rzeczy które psy chcą jeść, a drugiemu jakąś gówno karmę przypominającą piach. To ten drugi próbowałby wyjadać z miski pierwszego kiedy ten je?
Chyba nie.
Głupotą jest mówienie o problemach mężczyzn, tylko w momentach gdy kobiet walczą
  • Odpowiedz
@Kowixx

Uzbieraliscie 4 koła i co dalej? Bo o autorze słuch zaginął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O jakiej zbiórce mówisz? Nie kojażę żadnej zbiórki powiązanez z piekłem mężczyzn.
  • Odpowiedz
zrzutka na #pieklomezczyzn


@Kowixx: ta akcja która w założeniu miala pomagać prześladowanym mężczyznom, ale wyszło na to że organizatorzyy ciśna właśnie po nich najbardziej? Cuckoldy na marszu, beta bankomaty w związkach i w sumie pojazd po każdym nie będącym przegrywem?
Mam nadzieję że akcja sobie głupi ryhj rozwaliła
  • Odpowiedz
@Kowixx też już o to pytałam i była cisza. A jak pisałam pod tamtym znaleziskiem, że zgłaszam to gówno bo ewidentne oszustwo (niezweryfikowana zrzutka i jego strona była robiona tego samego dnia co znalezisko, a upierał się ze działa już od jakiegoś czasu) to dostałam minusy.
#!$%@? kiedy chce się pomóc przegrywaom to tylko się od nich obrywa. Nie warto.

  • Odpowiedz
@Kowixx: oczywiście że różowy pasek #!$%@? sie do piekła mężczyzn. Bo w końcu tylko kobiety mają prawo być dyskryminowane xD
Jak tam twój wiek emerytalny? Jak tam normy dźwigania w pracy? Jak tam dodatkowe punkty dla kobiet w rekrutacjach? Jak tam prawo do aborcji prawnej? Jak tam wyroki w sądach szczególnie rodzinnych?
  • Odpowiedz
@olcayn: no ja wam daje dobrą radę - walczcie o swoje postulaty kiedy media nie są zajęte strajkiem kobiet, kontrolujcie co się dzieje z wpłacanymi przez was pieniądzmi. A ty łapiesz ból dupy
  • Odpowiedz