Wpis z mikrobloga

Musiałem niestety w związku z większym refactoringiem przeorać też zapisane dane, więc nastąpił mały rest. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Powinien to być ostatni już taki.

Dla tych co pierwszy raz słyszą:

Co to i po co?
Prosty bot, którego można zwołać w komentarzu do wpisu na mirko i będzie wysyłał PW kiedy pojawi się nowy wpis.

Jaki jest obecny stan?
Powiedziałbym dość eksperymentalnym ale uszam na otwarte testy. Należy oczekiwać, że czasem coś nie będzie działać, albo że czasem w ogóle nic nie będzie działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak tego używać?
Oznaczyć bota @taktyk-bot w komentarzu pod wpisem.
Żeby przestać obserwować, wystarczy wysłać mu na PW albo link do wpisu, albo samo id wpisu, powinien odpisać jeśli zrozumiał.

Gdzie zgłaszać błędy?
Bezpośrednio mi na PW, albo issue na githubie

Plany na przyszłość?
Pełna lista
tl;dr:
możliwość obserwowania wpisów przez wysłanie wiadomości, obserwowanie komentarzy określonych użytkowników (np tylko opa), możliwość obserwowania przez zaplusowanie wpisu innego użytkownika

Kod na githubie (będę wdzięczny za gwazdki ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Tag do obserwowania/czarnolistowania:
#wykoptaktykbot

#wykop #wykopapi #programowanie #python i zaryzykuję #gruparatowaniapoziomu bo jednak coś na tym wykopie to naprawia
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krasnoludkolo: o to idealnie bo ja pythonowiec. W sumie do wołania jest nieźle ogarnięty. Myslalem zeby był taki który zlicza cos ala "nice" na reddicie i był ranking. Pewnie z rozpoznawaniem grafik to bym się nameczyl ale często pada "kolega pytał" ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krasnoludkolo: działania. Jak wszyscy korzystają z niego i działa to nie ma co na nowo wymyślać. Jak znajdę troche czasu i sił to się odezwę. Taki ze mnie pythonowiec ze raczej hobbystycznie i w robocie czasami cos pisze (w sumie to codziennie), ale to głównie skryptopisaratwo automatyzujące jakies zapytania do wszelkich api