Wpis z mikrobloga

@Magadanka: w amazonie czasem są dostępne używane kindle wystawiane przez amazon, wszystko razem z ich gwarancja itp. więc to byłby najlepszy zakup, ale nie wiem jak teraz z dostępnością. A co do lolecanycb marek to z takich popularnych Kindle lub Pocketbook, na Inkbooki czytałem sporo narzekań więc odradzam
  • Odpowiedz
@Magadanka: poczytaj sobie blog o e czytnikach, najlepiej wg mnie kindla, ale ceny sa ostatnio jakie są, wątpie żeby szybko się to zmieniło. Jakiś zmian w cenie można wypatrywać na początku wakacji[Amazon]
  • Odpowiedz
@Magadanka poszukaj na jakims olx czy allegro - kobo aura. Mam model H2o i bardzo sobie chwalę. Lekki i poręczny, z wiekszym niz przecietnie ekranem, porzadnym doswietleniem i mozliwoscia dowolnego konfigurowania tekstu, naprawdę fajny sprzęt :)
  • Odpowiedz
@Magadanka: Z takich tańszych a całkiem sensownych to np. Kindle 10, Tolino Page 2, PocketBook Basic Lux 2. Używki/zwroty Kindle 10 można chyba najtaniej kupić (i to z gwarancją) w Amazonie. Czasem się nie różnią od nówki (jeśli np. zwrot). Co jakiś czas tu daję znać (możesz obserwować #cyfranek). Trzeba polować, bo szybko znikają: http://cyfranek.booklikes.com/post/2035630/jak-upolowac-niedrogi-czytnik-kindle-10-z-amazon-warehouse
  • Odpowiedz
@Magadanka: Tak, Kinde zdecydowanie w Amazonie. Inne wedle uznania i zaufania do sprzedawców. Tolino też w niemieckich księgarniach, bo one dają gwarancję. Nie wiem, jak sklepy u nas.
  • Odpowiedz